Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread

quixef

Öne çıkan mesajlar

allah kimseye ev aratmasın şu memlekette ya triplere gel.

said:
aileye kiralık değildir. zeytinburnu seyitnizam mahallesinde mithatpasa tramvay duragi uzerinde ayrica metro ve metrobüse yürüme mesafesinde olan evim 3. katta olup 3+1 dir. iki odasi bos olup 1 odayı kendim kullanmaktayım. 2 oda boş olduğundan 2 si de müsaittir. Fiyat cok uygun... Bir kira depozito istenecektir. ev esyali olup sadece yataginızı dolabinizi alacaksınız ... kisinin ayrica duzgun ve temiz olmasi sorumluluk sahibi olmasi gerekir. ayrintilar icin telefonuma mesaj bırakın veya whatsabtan ulasiniz... yaşınızı, nereli olduğunuzu ve ne iş yaptığınızı lütfen belirtiniz..., çalışıyorum ve sık sık telefona cevap veremem Müsait olunca mesajınıza ya da whatsabtan yazdıgınıza cevap veririm..

.
Sosyal ağlarda paylaş

Kızın karşısındaki elemanda yardım etmek yerine çekmiş mi bol bol foto!!!

AAyrıca ufak , masum ve yerde son sürat kaçan hamam böceğinden tırsan , bağırıp ,çağırıp birde ilgi çekmek için olanca sesiyle bağıran o sevimsiz kızları görünce bu kadının böyle gülmesi insanı ayrı bi cezbediyor dersem yalan olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

said:
aileye kiralık değildir. zeytinburnu seyitnizam mahallesinde mithatpasa tramvay duragi uzerinde ayrica metro ve metrobüse yürüme mesafesinde olan evim 3. katta olup 3+1 dir. iki odasi bos olup 1 odayı kendim kullanmaktayım. 2 oda boş olduğundan 2 si de müsaittir. Fiyat cok uygun... Bir kira depozito istenecektir. ev esyali olup sadece yataginızı dolabinizi alacaksınız ... kisinin ayrica duzgun ve temiz olmasi sorumluluk sahibi olmasi gerekir. ayrintilar icin telefonuma mesaj bırakın veya whatsabtan ulasiniz... yaşınızı, nereli olduğunuzu ve ne iş yaptığınızı lütfen belirtiniz..., çalışıyorum ve sık sık telefona cevap veremem Müsait olunca mesajınıza ya da whatsabtan yazdıgınıza cevap veririm..

.

Ahahah zeytinburnunda kot 3 dairenin tek odasına 700 tl istemiş barzo adı da Aziz Babaç sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

said:

.

ikea açılınca bi gidip bakmışlar hevesle
paraları çıkışmamıl LACK sehpanın bir üstünü alıp dönmüşler. yeni kurmuş tornavidası üstünde duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...