Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Westworld (2016) - HBO

Norak

Öne çıkan mesajlar

Ed Harris Hakkında

Bu adamın tam olarak olayı nedir ? O kısmı anlayamadım. Anladığım kadarıyla robot değil, ölmüyor falan. E normal insan ise niye sürekli orada abuk subuk katlediyor milleti ? Hatta ikinci bölümde sanırım bu adama dokunamıyoruz tarzı bir yorum geçmişti sanki. Neden peki ?

Sosyal ağlarda paylaş

Adamın belli bi VIP statüsü var, her boka kıllanan stubbs üzerinde bile durmuyor onun. Mevzunun sadece parayla ilgili olduğunu hiç sanmıyorum. 30 sene olayının üzerinde çok durduklarından son critical failurela bağdaştırdım ben, hatta bu yönde nette de teoriler var. Filmde hayatta kalan karakterin geleceği diyen bile var filmle diziyi bi continiuty olarak ele alıp.
Sosyal ağlarda paylaş

Otuz sene önce bir şey olduğu kesin mi? Çünkü ben o konuda sadece "Otuz senedir critical failure olmadı" tarzında bir cümle söylendiğini hatırlıyorum. Bu otuz sene önce bir şey oldu anlamına da gelebilir, parkın otuz sene önceki açılışından beri bir şey olmadı anlamına da gelebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaero said:

Daesu said:

Mcpoyle geldikten sonra ciddiye alamıyorum artık diziyi

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/ac/1c/6e/ac1c6edd93adfc298aeefe042d3428a2.jpg

Şu salak resmen brit mezarda takılanlar gibi oynuyor dizide...

epic yorum adsasf cidden.Git Hopkins,Ed harris koy sonra şu adamı al diziye.
Sosyal ağlarda paylaş

Ed Harris 30 senedir düzenli geliyorum parka diyordu zaten. Parkın 30 senedir crit fail etmemisyle bağdaştırılabilir gayet.

Kafasında en alt layerdaki gizli oyunu çözmeyi hedeflemiş, takmış işte kafaya. Elindeki ipuçları da hakikaten öyle bir alt layer olduğunu gösteriyor. Eh, onu da biri çözsün diye tasarladılarsa tabii ki karışmayacaklar adama.

Abrams'ın eli değdiğine göre "meğersem sonunda gerçek dünya da bi üst layerın oyunuymuş Ed onu çözüvermiiş" diye bitirebilirler tırt klişeyle.

Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Ed Harris 30 senedir düzenli geliyorum parka diyordu zaten. Parkın 30 senedir crit fail etmemisyle bağdaştırılabilir gayet.

Kafasında en alt layerdaki gizli oyunu çözmeyi hedeflemiş, takmış işte kafaya. Elindeki ipuçları da hakikaten öyle bir alt layer olduğunu gösteriyor. Eh, onu da biri çözsün diye tasarladılarsa tabii ki karışmayacaklar adama.

Abrams'ın eli değdiğine göre "meğersem sonunda gerçek dünya da bi üst layerın oyunuymuş Ed onu çözüvermiiş" diye bitirebilirler tırt klişeyle.

Onu bilmem de , ekipten birileri kesin robot cikicak.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

Mcpoyle geldikten sonra ciddiye alamıyorum artık diziyi

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/ac/1c/6e/ac1c6edd93adfc298aeefe042d3428a2.jpg

abi ahahah saçma sapan bağırmasını bekliyorum her an. UR GONNA CALL HER!!!

dizide derinlik yok he mi? axedis yazıyor derin yerleri bak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...