Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ailenizden biri eşcinsel olsa ne yapardınız?

Gizli

Öne çıkan mesajlar

http://www.59saniye.com/samsunda-domuza-dayak-girisimi/

şakası yok. içinde zerre sevgi barındırmayan insan kendi öz evladını bile doğrar en ufak şüphede. o yüzden bu tarz tipleri görünce ürküyorum. hani amerikada falan çevrenizde oturan sabıkalı sapıkları falan biliyorsunuz ya sanırım kanun var bildirmek zorundalar nerede ikamet ettikleri konusunda yetkililere. Ben de böyle bir sistem istiyorum. Çomar takip sistemi. çip falan takılsın, damgalansınlar. yoldan geçerken kazara falan ayağımız tökezler çarparız falan sonra bok yoluna gideriz.

Şu videodaki mahlukatlarla aynı havayı solumak, aynı ortama girip çıkmak çok korkunç.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

http://www.59saniye.com/samsunda-domuza-dayak-girisimi/

şakası yok. içinde zerre sevgi barındırmayan insan kendi öz evladını bile doğrar en ufak şüphede. o yüzden bu tarz tipleri görünce ürküyorum. hani amerikada falan çevrenizde oturan sabıkalı sapıkları falan biliyorsunuz ya sanırım kanun var bildirmek zorundalar nerede ikamet ettikleri konusunda yetkililere. Ben de böyle bir sistem istiyorum. Çomar takip sistemi. çip falan takılsın, damgalansınlar. yoldan geçerken kazara falan ayağımız tökezler çarparız falan sonra bok yoluna gideriz.

Şu videodaki mahlukatlarla aynı havayı solumak, aynı ortama girip çıkmak çok korkunç.

Bu ne lan, şerefsizlere bak. Bu şerefsizlere de insan deniyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

Nefret suçu işlerken goygoy yapmış adamlar.

Eğlenceli

adamların amacı o zaten, normalleştirmek. bu zihniyeti normalmiş gibi bir hale getirmek. bu toplumun exploitini keşfeden bunu yapıo zaten.

terorizm, hırsızlık, yolsuzluk, yobazlık, sıra sıra gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Barzo sayısı fazla.

Yalnız en "öldürürüm" cevabı verecek diye beklenen tipler saygı duyarım, kendi tercihi diyor, o ilginç geldi.

İnsanların cevabı biraz da karşıdakine yaranma temelli gibi, karşılarında çember sakallı takkeli sunucuyu görünce yaranma amaçlı ona göre daha bi dini ön plana çıkartıyorlar.

En içten cevabı sonlara doğru "önce yadırgardım, ama sonra alışırdım, kendi tercihi sonuçta" diyen adam vermiş. Alışılmadık durum olduğu için başta bir yadırganması ve alışana kadar tökezlenmesi normal.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

3.15'teki amcaya bakarsaınz. aslında soruyu "öldürür müsünüz, naparsınız" şeklinde soruyorlar muhtemelen. durduk yere amca niye "öldürmek mi? öldüremem ki" falan diye gevelemeye başlıyo :D

aynen öyle. ehlisünnettv bile clickbait olayını çözmüş vay arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...