Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

böylesini ilk defa gördüm lan

bingildak

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

türkiyede 2 tane kadın var bu konuda çok iyi, baya milyona yakın takipçileri var.

kızlar mail atmış bildiğin 7 sayfa proje göndermişler. bununla gelsinler canımı ciğerimi yesinler. kızlara koli koli mal gönderdik, inanılmaz da geri dönüş oldu çünkü kurgu iyi, planlama iyi, scope iyi, kesim çok iyi falan falan.

işin profesyonelliği burada.

kim abi bu kızlar. malak bloggerlardan gına geldi adam gibi birilerini bulsak harika olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

benim bir arkadaşım da blogger ve moda ikonu olmuş askdjsaldj. kızın 10k takipçisi vardı 2 3 ay önce, şimdi olmuş 40k fln. paso birileri bişiler yolluo fln.

fiziği düzgün olup (giysiyi iyi taşımak burada kastım) çok giysi alacak kadar parası olan herkes moda konusunda söz sahibi ve blogger oluo zaten günümüzde.

o takipçilere inanmayın ya %70'i satın alınmış bot takiğçiler
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

doğru söylüyorsun

pardon arkadaşlar lütfen konuyu kilitleyebilir miyiz

siber dilenme komik bir konu değil

hele ki makyaj gibi bir elzem ihtiyaç için!

Mail gerçektir demiyorum da özellikle yaşı böyle küçük annelerde doğum sonrası depresyon olabiliyor farklı nedenlerden dolayı. eğer öyle bir durum olmuşsa, fiziği falan bozulmuşsa ciddi ciddi kendini iyi hissetmek için makyaj istemiş olabilir yani bir ihtimal. sağlıklı kafayla düşünemiyor olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

bingildak said:

doğru söylüyorsun

Mail gerçektir demiyorum da özellikle yaşı böyle küçük annelerde doğum sonrası depresyon olabiliyor farklı nedenlerden dolayı. eğer öyle bir durum olmuşsa, fiziği falan bozulmuşsa ciddi ciddi kendini iyi hissetmek için makyaj istemiş olabilir yani bir ihtimal. sağlıklı kafayla düşünemiyor olabilir.

Su bence de cok mumkun.
Sosyal ağlarda paylaş

photographer said:

Muhtemelen temel ihtiyaçlarını karşılamaya ancak gücü yetiyordur ve bir kadın olarak bakımını da yapması gerektiğini düşündüğünden(Eminim bütün kadınlar için çok elzem bir durumdur bu) böyle bir mail atma ihtiyacını hissetmiş gibi geliyor bana. Dalga geçilecek bir durum yok bence

Birçok kişi temel ihtiyaçlarını karşılamayı geç, epey parası olmasına rağmen böyle modern dilencilik yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

bingildak said:

doğru söylüyorsun

burada da denilecek şey her siniri bozuk olan dilenince istediğini vericek miyiz, böyle mi sonumuz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...