Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Expansion HYPE : Guild Wars 2: Heart of Thorns

yazuach

Öne çıkan mesajlar

Boneslark said:

1000 saattir oynuyormuşum şu oyunu niye bu kadar fakirim oyunda ben ya, günde 2 gold falan kasıyorum anca :(

Ek pakedi alasım var ama alsam da karakter slotum yok bide ona $ bayılmak gerekicek :(

Oyunda zengin olabilmek için ya tp traderı olucaksın ya da sabah akşam chest farmları grindleyeceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen. Mesmeri falan bıraktım rangera döndüm main yine druid yüzünden. Mükemmel olmuş ya. Yakında Squad UI eklenince oyuna dahada başka bir boyut kazanacak druid. Squad UI'da aktif edersen eğer karakterlerin başlarının üzerinde canlarını gösteren çubuklar beliriyor. Bu olay çok işine yarayacak support classların.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir karakter slotum var boşta. Başından veri revenant açmayı düşünüyorum herald için ama acep önce bi necro mu açsam diyorum şimdi. Reaperı tam bilmiyorum denemedim daha nasıl ancak şu achievementlarda adept reaper ve master reaperda verdiği hoodla gs mükemmel ya gözüm kaldı. :D
Sosyal ağlarda paylaş

L20 vardır sizde, patlatın.

Bütün karakterlerinizin 1. ve 2. doğum günlerinde L20 scroll gelecek.
3. doğum günü olan karakteriniz varsa L30 scroll geliyor.

Onu saklamak isteyebilirsiniz.

Boosterlar eskisi gibi kolay çıkmıyor artık o yüzden belli başlı (Sarı Experience booster, Sarı Kill Streak Booster) olanları mastery farming'e saklamak mantıklı.

Şöyle anlatayım. Eski haritalara ait mastery farm CoF P1'de yapılıyor. Nonstop mob spawn var bir eventte, onu farmlıyor insanlar. Anet bunun exploit olmadığını söylediği için de gayet safe.

Burada boostersız, food ve item buffsız yaparsanız, mob başı sallıyorum 400xp falan geliyor. Yukarıda saydığım sarı (rare) boosterlar + celebration booster + mob xp'ye 15% veren food ve item bufflar + guild banner xp boost ile yaparsanız mob başına 2000xp geliyor.

Mastery tree'de ilerleyen levellar 2,5m - 3.5m xp istiyor bir sonraki aşama için.

Do the math! Keep'em boosters.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...