Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Expansion HYPE : Guild Wars 2: Heart of Thorns

yazuach

Öne çıkan mesajlar

Mastery sistemi

Subclass sistemi

Yeni bir class

GvG ve Guild Halls

Yeni pvp sistemi

WvW için yeni borderlands

Yeni legendaryler

Gliding!

Yeni haritalar ve pve content

uu beybi. Söyledikleri pve için yeni içerik çeşitlerini merak ediyorum. Raid filan gelse iyi olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar ters bir yerden girdinki. Tam tersi. Bu oyunun acilen pvp konusunda yeniliklere ihtiyacı var. Esportla filan alakası yok oyunun şuan. Ki şimdiki başarısınıda pvesine borçlu. Kendi zevklerinizin geneli yansıttığını sanmayın. Şuan bu oyun bu kadar oyuncuya sahipse bu pve sistemi sayesinde sahip.
Sosyal ağlarda paylaş

Herhangi bir başarı yok ortada. Çinde yeni release olmuş bir oyun ilk world tournamentini yaptı ve Çin'de televizyonda yayınlandı o kadar. Gördüğün en tırt moba oyunu bile böyle tunuvalar yapıyor. Çok kısıtlı bir ödül bütçesi ve dünya çapında gayet mütevazi bir izleyici kitlesiyle ilk global turnuvalarını gayet başarılı bir şekilde tamamladılar. Bu demek değil ki oyun esport konusunda inanılmaz iyi, dünyada çapında izleyici kitlesi var etc. Yeni yeni gvg ve stronghold ile birşeyler olacak olacaksa. Spvp gayet oyuncu kıtlığı çekiyor şuan. Oyunun en popüler mekaniği living world ve pvesi. Ardından WvW geliyor. Ki ilk sezonun sonu ve ikinci sezon mükemmeldi. Bu oyunu insanlar oynuyorsa şuan bunun en büyük sebebi gear treadmill olmaması. Hiçbir şekilde bunu bozamazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

Bu demek değil ki oyun esport konusunda inanılmaz iyi, dünyada çapında izleyici kitlesi var etc. Yeni yeni gvg ve stronghold ile birşeyler olacak olacaksa. Spvp gayet oyuncu kıtlığı çekiyor şuan. .

böyle bir şey demedim zaten ben. genel olarak başarısı olmayan ve ahım şahım oyuncu kitlesi olmayan oyunun esport konusunda inanılmaz iyi olması ve dünya çapında izleyici kitlesinin olması mümkün değil zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...