Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daredevil (2015) - Netflix

progamer

Öne çıkan mesajlar

keşke baştan google yazsaydın. bak direk çıkıyor

"Abandoned by his mother, Matt Murdock was raised by his father, boxer "Battling Jack" Murdock, in Hell's Kitchen. Realizing that rules were needed to prevent people from behaving badly, young Matt decided to study law; however, when he saved a man from an oncoming truck, it spilled a radioactive cargo that rendered Matt blind while enhancing his remaining senses. Under the harsh tutelage of blind martial arts master Stick, Matt mastered his heightened senses and became a formidable fighter." said:

Sosyal ağlarda paylaş

bonuSimo said:

baştan söyleseydiniz şunu keşke boşuna yorulmasaydık. ben mazot kaçtı sanmıştım.

tekrar başlıyorum diziye kaldığım yerden.(ilk kavga sahnesi)

asdfasdfdasf

bu arada dizide orası biraz geçiştiriliyor. ben de mesela hayatım boyunca daredevil'ı tırt bulup çok da tınlamadığım için hikayesini bilmiyordum. izledim baktım, ee ulan süper güç alacak bişe olmadı, alt tarafı kimyasal madde döküldü yani. Hani öyle spiderman filmlerindeki gibi yavaş yavaş süper güçlerini kullanmaya başlaması falan da gösterilmedi yanlış hatırlamıyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

bonuSimo said:

ses çıkarmadığında bildiğin kör yani. yada al biyere taş at oraya koşsun allahın körü, sonra arkasından vur işte. her şeyi mantıkla açıklamaya çalışmayın bence.

spidermani radyoaktif örümcek ısırdığında kazandığı güçlere inanmış gibi yapıyoruz, genetik mutasyon bilmemne ayağına x-menle okeyiz, kurcalamıyoruz yani oraları ama gelip diyosun ki bildiğin düz kör, çok iyi duyup gören adamdan daha iyi görüyor. ben bunu yutmam arkadaş. benim adım salihse bunu bana yutturamazsın.

saçmalığıyla seviyoruz izlemekten keyif alıyoruz diyin geçin. ben almıyorum.

topik mahalle kahvesinde konuya sonradan dahil olan mahmut abinin dramı olmuş resmen
ahahaha

"at taşı ileri sonra vur ensesinden." = "maymunlar niye abi bende insan oldum diye konuşup yanımıza gelmiyör?" ile aynı işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

peki son bişey, şimdi bu adam sokakta aylak aylak gezip kapkaççı mı dövüyor, yoksa planlı programlı iş yapıyor mu? yapıyorsa bir yancısı var mı böyle şurdan git burayı kokla sağa dön sola dön falan diyen. sonuçta gazeteyide koklayarak okumuyor bu adam, ille lazım öyle biri. var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

medeni ülkelerde körler için alfabe diye bişey var hani.

adam avukat işte mahkeme, polis vs. bi şekilde kontağı olduğu noktalarda. mafya (büyük mafya)lar ile çok dalaştığı için, işin içinden pislikten kurtardıkları tiplerin genelde minnet borcu bahanesi ile kulağına fısıldadığı tiyoları var tabii.

ha bi de adam apartmana giren kişinin parfümünün kokusundan hangi katta olduğunu vs. ayırt edebilio. o da bi süper özellik diyelim hadi.
Sosyal ağlarda paylaş

tamamda her şeyi o formatta bulman imkansız. bu adamın tek başına yardım almadan plan program yapması radarla kokuyla açıklanamaz sonuçta. televizyonda duysa müdahale etmeye karar verse neyle gidicek mesela koklaya koklaya mı buluyor?

bu arada diziyi izlemek için bu kadar soru soruyorum. başka bir amacım yok. öyle aptal şey olur mu diyip bırakmak istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bonuSimo said:

tamamda her şeyi o formatta bulman imkansız. bu adamın tek başına yardım almadan plan program yapması radarla kokuyla açıklanamaz sonuçta. televizyonda duysa müdahale etmeye karar verse neyle gidicek mesela koklaya koklaya mı buluyor?

bu arada diziyi izlemek için bu kadar soru soruyorum. başka bir amacım yok. öyle aptal şey olur mu diyip bırakmak istemiyorum.

haahaha olm bu adam ciddi mi lan, hepimiz ciddi gibi cevap veriyoruz da :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

sadece new york'taki belli bir mahallede çalışıyor. Mahallesini iyi tanıyor. Ayrıca adamın bilincinde bir görüş oluşuyor. İzlesen anlayacaksın he de izle 6-7 bölüm, sorun kalmayacak

tamam işte bu sorun da çözüldü. gayet mantıklı bir açıklama. öbür türlü elinde golden retrieverla gezmesi gerekirdi.

ayrıca niye bu kadar abarttınız anlamadım. sonuçta bir yol kat ettik hep beraber. süper güçleri olduğunu bilmiyordum, öğrendim. gözüne mazot kaçtı sanıyordum, radyoaktif madde kaçmış. nerde suç olsa oraya gidiyor falan sanıyordum, lokal kahramanmış.

sonuçta herkes cumhurbaşkanı olacak değil. muhtar da lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

bonuSimo said:

spidermani radyoaktif örümcek ısırdığında kazandığı güçlere inanmış gibi yapıyoruz, genetik mutasyon bilmemne ayağına x-menle okeyiz, kurcalamıyoruz yani oraları ama gelip diyosun ki bildiğin düz kör, çok iyi duyup gören adamdan daha iyi görüyor. ben bunu yutmam arkadaş. benim adım salihse bunu bana yutturamazsın.

saçmalığıyla seviyoruz izlemekten keyif alıyoruz diyin geçin. ben almıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=cwXfv25xJUw
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...