Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daredevil (2015) - Netflix

progamer

Öne çıkan mesajlar

KenshinHimura said:

iron fist de geliyor asıl gerçi luke cage stand alone da gelir o heralde

abi lütfen moon knight gelsin ya

Netflix ve Marvel anlaşması içerisind olan diziler:

Daredevil

Jessica Jones

Iron Fist

Luke Cage

Defenders (Shield tarafından kurulan bir grup. Mini Avengers diyebiliriz. Yukarıda adı geçen kişilerin bir arada olduğu takım.)

Moon Kinght gelir mi bilinmez. Netflix en son Punisher için standalone dizi anlaşması yapmaya çalışıyordu
Sosyal ağlarda paylaş

bonuSimo said:

ben kör adamın herkesi dövmesini anlayamadım hala. ilk bölümde bu limanda mı bir yerde dövüşüyorlardı, yavaşça silahı alsa vurucak adam yok ama pat pat koşuyor. sırf bu yüzden izleyemiyorum. keşke daha az saçma bir kahraman olsaydı.

keşke şöyle saçma yorumları yapmadan önce azıcık düşünseniz. izlediğiniz şeylere saçma derken yorumlarınız saçma oluyor.
ilk sezon açıklamışlardı. adamın daredevil (ve hatta daha iyi) gibi etrafındaki her sesi duyabilme gücü var. bu sayede kör olmasına rağmen normal bir insandan daha iyi "görerek" çevresinde ne var ne yok iyi biliyor. o yüzden herkesi dövebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ses çıkarmadığında bildiğin kör yani. yada al biyere taş at oraya koşsun allahın körü, sonra arkasından vur işte. her şeyi mantıkla açıklamaya çalışmayın bence.

spidermani radyoaktif örümcek ısırdığında kazandığı güçlere inanmış gibi yapıyoruz, genetik mutasyon bilmemne ayağına x-menle okeyiz, kurcalamıyoruz yani oraları ama gelip diyosun ki bildiğin düz kör, çok iyi duyup gören adamdan daha iyi görüyor. ben bunu yutmam arkadaş. benim adım salihse bunu bana yutturamazsın.

saçmalığıyla seviyoruz izlemekten keyif alıyoruz diyin geçin. ben almıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

la adam süper kahraman. Bildiğin körlerden değil. Gözlerinin gitmesi diğer duyularını güçlendirmiş. Bir yarasa görebiliyor. Ortamda oluşan herhangi bir ses, daredevil için ortamın görüntüsü demek. Kaldı ki kişilerin kalp atışlarından tut, ten kokusuna kadar her şeyi algılayan biri. Anlamadıysan tekrar ediyorum. Adam SÜPER (SÜPER) "SÜPER" kahraman. Bildiğin kör değil. Normal mantığa yedirmeye çalışman ya sende bir sorun olduğunu gösterir yada sadece trollsün. Ha trolsen sıkıntı yok. Ama yok ben gayet ciddiyim diyorsan o zaman sana kötü haberlerim var.
Sosyal ağlarda paylaş

bonuSimo said:

ses çıkarmadığında bildiğin kör yani. yada al biyere taş at oraya koşsun allahın körü, sonra arkasından vur işte. her şeyi mantıkla açıklamaya çalışmayın bence.

spidermani radyoaktif örümcek ısırdığında kazandığı güçlere inanmış gibi yapıyoruz, genetik mutasyon bilmemne ayağına x-menle okeyiz, kurcalamıyoruz yani oraları ama gelip diyosun ki bildiğin düz kör, çok iyi duyup gören adamdan daha iyi görüyor. ben bunu yutmam arkadaş. benim adım salihse bunu bana yutturamazsın.

saçmalığıyla seviyoruz izlemekten keyif alıyoruz diyin geçin. ben almıyorum.

hahahahahaha çok iyi ya :D :D

işte iyi duyan adamdan 500 kat daha iyi duyuyor o sayede her şeyin yerini milimetrik olarak algılayabiliyor.

he ama yani ninjalar ses çıkarmıyor diye duyamaması falan süper saçma. birkaç km öteden konuşmaları dinleyen adam, dibinde kendisine yumruk atan ninjayı duymuyor. he gülüm he :D
Sosyal ağlarda paylaş

ilk sezonun yarısını izledim henüz ama, arkadaş ağır haksız. Taş at koşsun allahın körü ne lan? Bi kere o nasıl bir ifade şekli? Onu geçtim, adam havadaki basınç değişimlerinden, kokulardan vs. "hissederek" görüyor. En azından dizideki karakter bu şekilde. Sessiz olsan da bulur. Yahu kalp atışlarını duyuyor sen taş atsan ne yazar sdfsdg of ya eleştirme demiyorum eleştir ama bi adamın süper gücünü öğren ondan sonra eleştir

edit: bak üstümde yazılmış mesela kalp atışını duyabilen adam ötedeki ninjayı duyamıyorsa,hareket edince basınç değişimiydi rüzgardı vs. algılayamıyosa. kokusunu alamıyosa o zaman onu eleştir istikrarsızsınız de
Sosyal ağlarda paylaş

Bunların hepsi süper. Biri az süper diğeri çok süper... Önemli olan süper olmaları. Normal değiller. La gerçek bile değiller neyi tartışıyoruz?! Aslında Daredevil pipisini anten olarak kullanabiliyor dese marvel ne dicez? saçma olmuş, hangi kör yapabiliyor bunu mu dicez
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

Bunların hepsi süper. Biri az süper diğeri çok süper... Önemli olan süper olmaları. Normal değiller. La gerçek bile değiller neyi tartışıyoruz?! Aslında Daredevil pipisini anten olarak kullanabiliyor dese marvel ne dicez? saçma olmuş, hangi kör yapabiliyor bunu mu dicez

ya tamam işte bundan bahsediyorum.
birini ceyran çarpmış süper olmuş, inanmış gibi yapıp zevk alıyoruz.
öbürünü radyoaktif örümcek ısırmış, inanmış gibi yapıp zevk alıyoruz.
sonuncusunun gözüne benzin kaçmış, kör olmuş. nası süper oldu bu arkadaş? gözü görse neler yapıcak kimbilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...