Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ghost in the Shell (2016)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

dasaaa gelip bok gibi olmus hepiniz aptalsiniz dememis hala

olm ghost in the shell animeden 100% tiksinen bana "cok iyidi yeaa" dedirtmis bisi. bu da gercekten basarili olmus.

luc besson tier shit degil.

avi arad tutup da "haci sulandiralim da para kazanalim" ayagi cekmis midir bak orasi tartisilir ama rupert sanders bildigin guzel bir malzeme ile calisma imkani bulmus. gorunen o ki boka da cevirmemis.

sorun adamin yeni olmasi yalniz. elemanin en begendigim isi hatta how to destroy angels'in klibiymis abi... o_O
Sosyal ağlarda paylaş

yanniz bende tiksiniyordum sunun animesinden SAC izliyene kadar, oylede bir kadro ve o kalitede bir yapimda bir daha gelmez :(

filmde o epicligi yansitabilmek imkansiz, togusa yi oynicak epiclicte 2-3 aktor var su dunyada, batou ghene ayni kafa ki bariz olmamis surada sfad

millet hatun ugruna cerezlik action flick diye izlicek iste heh

http://2.bp.blogspot.com/-btU_ku4rQUQ/TV8dHxuHlnI/AAAAAAAABZ8/lYQhGi1W1NI/s1600/Ghost+in+the+Shell+Stand+Alone+Complex+2nd+GIG+OP+Ver.01+Creditless+BD.mp4_000060018.jpg

usuyoruz kusanagi reis :(
Sosyal ağlarda paylaş

hakaret ne kadar subjetif bir şey ya. bence tamamen hukuktan çıkarılması lazım. sonuçta aşağılayıcı onur kırıcı çok subjektif bir şey.

aklını kullanamayan insanın sözlükteki karşılığı aptal mesela.
ne diyeyim aklını kullanamayana ben. mahmut mu diyeyim?

anlatıyorsun mesela: trolleme, sıkcısın, kimse yemiyor diye fact sunuyoruz. örnek gösteriyoruz.
şimdi zekâsı bunu prosesleyemiyorsa, ram yetmiyorsa, bir gelişmemişlik durumu söz konusuysa geri zekâlı diyeceğim tabii. bunu soft olarak söyleyemeyiz ki? budala mı diyeyim. ahmak mı diyeyim.

sonra sözcük kalmıyor ifade edemiyoruz kendimizi.

https://i.redd.it/tt5oppvxlgxx.jpg

film çok güzelmiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...