Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

feverfeverray said:

hayırlı olsun sabo. gelince söylesene bi dedikleri kadar varsa ben de alayım madem.

sabahtan beri oturuyorum harika net değer. heralde hayatımda en rahat ettiğim koltuk oldu. arkasında ayarlanabilir bel yastığı da tam bana göre. çok hoşuma gitti. dik otururken hafif yukarı çekiyorum, kaykılırsam dibine koyuyorum kolduğun falan. çok iyi. kafadaki yastığı pek sevmedim ama zaten kullanmana gerek bile yok.

yalnız şu anda bi para ihtiyacı çıktı. galiba aldığım fiyata veya çok az daha düşüğüne satıcam almak isteyen olursa 2 gün içerisinde.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

oturulmusunu cok daha az dusugune satamazsin abi. el degmisine balta geliyorsa got degmisini dusun.

hahaha 1160 mı ne fiyatı ya, 24 saatlik kampanyada almıştım ben 950'ye. göt değiyorsa da don ve şort üstünden değiyor heralde, çıplak göt oturmuyoruz :D

zaten 72 saatte satılmazsa satmam da.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

proof of non-ejaculation var mı peki?

video kaydı alındı mı assemble edildiğinden beri üstünde faplenmediğine dair?

he evde kendi kendime otururken 7/24 güvenlik kamerasıyla kendimi kaydediyorum :D
fap'lemedim ya ben hergün hergün fap'leyen biri diilim :( ama çok istiyorsanız fap'leyip koltuğu test edip öle verebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

formula serisi, çoğu twitch'çinin falan koltuğu işte.

origin serisi en dandiği. origin serisi 65 kg mu ne limiti, yani gamer koltuğu ama gamerların %99'u oturamıyor ahfasudfh. ayrıca altı plastik vs. iğrenç bi koltuk, onu 850-900'e mi ne satıyorlar.

hayatın balta çabası da, olm bilmediğin konuda sallama len :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...