Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
markus böyle konuştuğunuz kadar iyi değil bu arada. arkası fazla uzun ve düz. sırtınız yamuk oturmayla ağırır evet ama markusun sırtındaki kadar düzde rahat edemezsiniz her zaman. sağdan soldan desteği yok sırta hiçbi şekilde. kafalığı işlevsiz. kimse kafasını dayamaz oraya o şekilde.

800 900 lira markusa vericeğinize bence gerçek yatırımı yapın bi dxracer alın. ben çooook memnunum. bel ağrılarım geçti bilgisayar başındaki. birde yaptığım şeye göre tamamen değişiyor koltuk. oyun oynicaksam sırtını dikleştirip, aşşa indiriyorum kolları ve koltuğun kendisini. bişi izliceksem hayvan gibi yatırıp, kolları kaldırıyorum yatıyorum koltuk üstünde. her yola geliyo yani.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

abi suni deri koltuğa 700 lira vereceğinize lütfen markus alın fileli. hem götünüz terlemez hem başı götü dağılmaz. kedi tırnağı da en fazla dikiş söküyor tepeden, parçalanma açılma olmuyor.

Markus kullandım.
Fileli de kullandım kumaşlı da kullandım, kediler fileyi zaten tamamen obliterate ediyor. Kumaşlıyı da benzer hale getiriyorlar.
Kedi engelleyici tek kumaş çözümü süet ya da tay tüyü kumaş.

4 yıl Markus kullandıktan sonra o yukarıda koyduğum koltukla Markus'u karşılaştırırsam Markus Doğan SLX gibi kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kokum üstünde diye güya mutluluk pozu halindeki fıtı fıtılamalarıyla yok ettiler benim tüm koltukları. Bir tane Malkolm bir tane Markus yediler böyle.
Dxracer'ı da bu yüzden almadım, 1500 lira verip sonra kedi maması edecektim.
Velhasıl dedğim gibi tek çözüm tay tüyü.
Sosyal ağlarda paylaş

alası olanlar için vereyim, indirim varmış: http://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/40261142/markus-donen-sandalye.aspx

569 yerine 459 ama ikea yavşak olduğu için 60 lira kargo koyuyor, 520 liraya geliyor markus.

ayrıca fileli dediğiniz markus noluyor? zaten 2 tane tip markus var, bi deri, bi de vissle dedikleri şey

ulan hazır indirim varken yine alasım geldi ama kesin belimi ağrıtacak düzgün desteklemediği için, niye bu kadar para verdim diye küfür edicem :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben daha pahalı sanıyordum markusu. 500 liraysa alınabilir yukarda 800 900 yazmıştım ama okadar yüksek değilmiş.

@sabo düşünmeden pas parayı dxracer'a. siparişi verdikten sonra naaptım ben diyorsun bir süre. o dev kutu eve geldiğinde ne aldım bende diyebilirsin. kurup oturduktan sonra anlicaksın ama beni :D
Sosyal ağlarda paylaş

o kafa destek bölümü cıkıyor mu ? Cırtcırtlı fln mı yoksa yekpare mı. Bana boyun destegi lazım böyle olursa boynum daha açılı durur ve daha cok agrıtır. Yada kafa desteginden daha kalın bir boyun desteği almam lazım.

kısacası dx racer'in ki gibi olmalı

http://images.maxgaming.se/data/product/445w/dxracer_racing_gaming_chair_-_copenhagen_wolves_6.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

mokoko dur hele, 2-3 sene geçsin başı götü dağılır mı bir bak. ben en çok bunu merak ediyorum dxracer için, her koltuk ilk ay taş gibi ama 2. senede kımıl kımıl oynuyor 110 kilo hidrolik (YAĞLI) presi basınca üstüne.

aldığım aletin aynısını başka bir arkadaşımda görüp, oturup beğenip almıştım ztn. ondaki 2 senelik sanırım. götü başı gayet yerinde duruyordu çocuktaki. bide ztn arkadaşım dediğim adam bütün gününü evde ya tv karşısında yada pc başında geçiren biri. o yüzden bu sene 2 içinde güzel örselemiştir. sağlam kullanılmış olmasına rağmen gayet formunu korumuş haldeydi. benimki yeni olduğu için tabi daha oturaklı, daha sert bir hali var üzerine oturunca ama herhangi bir dağılma vsvs yoktu çocuğunkinde 2 senelik sağlam kullanımla.
Sosyal ağlarda paylaş

benimde 1 1,5 sene fln oldu alalı. mokokonun mantıkla aldım. başka bi koltuğa 400 500 vereceğime buna 800 900 fln veririm dedim. o zaman fiyatlar bu aralıktaydı. şu an için memnunum. deforme söz konusu değil. kolçakları da çıkardıktan sonra çok daha rahat oldu, tadından yenmiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

benimde 1 1,5 sene fln oldu alalı. mokokonun mantıkla aldım. başka bi koltuğa 400 500 vereceğime buna 800 900 fln veririm dedim. o zaman fiyatlar bu aralıktaydı. şu an için memnunum. deforme söz konusu değil. kolçakları da çıkardıktan sonra çok daha rahat oldu, tadından yenmiyo.

aynı mantık şu andada geçerli ama arada 500 lira fark var tabi artık :/

700 800 lira vericeğime götüm rahata ersin diyerek basıp alabiliyosun işte dxracer. tercih meselesi. götüm çok memnun valla halinden :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...