Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Akpliler de kendine ak partili demeye calisiyolar da

YEMEZLER

7 8 senedir mi ne var o..hatta yasal belli yerleri zorlayarak kardesim bizim kisaltmamiz ak parti ehe ehe dilekce verdik filan dediler..

kisaltmayi belirlemek partinin hakkiymis..

CEMİL ÇİÇEK Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı

Resmi kısaltma Ak Parti'dir, başka bir isim kullanmak doğru değil

Ak Parti yerine başka bir şeyin kullanılması doğru değil. Tüm resmi işlemlerde Ak Parti olarak geçiyor, bizim partimizin resmi kısaltması bu. Benim ismim Cemil, sizin isminiz Gülin. Ben size Gülin yerine başka bir isimle hitap etsem olur mu? Saygısızlık olmaz mı? Nüfus cüzdanlarımızda bu isimler yazıyor, değil mi? Siyasi partiler de nüfus cüzdanlarını İçişleri Bakanlığı ve Yargıtay Başsavcılığı'na verdikleri dilekçeyle belirler. Partiyi kurarken kısaltılmış ismini Ak Parti olarak tanımlamışız. Oy pusulalarına bakın, YSK'nın ilanlarında Ak Parti yazıyor. Niye buna rağmen Ak Parti denilmiyor? Bunun bir anlamı var. Bilmeden yapanlara bir şey diyemem ama bilerek yapılıyorsa nedenine bakmak lazım.

blablabla..
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

AAAAAAAAAAAAAAAABİİİİİİİİİİİİİİİİİİ YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

yemin ederim türk milleti olarak tek bir tane işi bile adam gibi beceremiyoruz yemin ederim ya

ulan adamlardan aldığım koltuk ile bana gelen koltuk arasında hiçbir alaka yok.

https://www.adoremobilya.com/image/cache/data/products/mxy200sg/MXY200SG_1000x1000.-270x270.jpg

https://www.adoremobilya.com/max-office-racing-yonetici-ve-calisma-koltugu-siyah-gri

adamlar gidip bundan yollamışlar bana. şimdi mng ile adamlara iade edicem bunu ve bütün siparişim bayramdan sonraya kalıcak.

almayın abi hiçbişi koltuk moltuk. nefret ettim bir daha internetten hiçbir şey almicam salaklık bende.

adamlar bide hala bizden doğru ürün çıkmış gönderin incelememiz lazım diyolar. ulan gerizekalı neyini inceleyeceksin yanlış lan işte.

abi.. ne bahtsız adamsın lan. eşşek kadar kargo kutusunu paketleyip tekrar geri göndericen şimdi :/
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

mokoko said:

yemin ederim türk milleti olarak tek bir tane işi bile adam gibi beceremiyoruz yemin ederim ya

https://www.adoremobilya.com/image/cache/data/products/mxy200sg/MXY200SG_1000x1000.-270x270.jpg

https://www.adoremobilya.com/max-office-racing-yonetici-ve-calisma-koltugu-siyah-gri

adamlar gidip bundan yollamışlar bana. şimdi mng ile adamlara iade edicem bunu ve bütün siparişim bayramdan sonraya kalıcak.

almayın abi hiçbişi koltuk moltuk. nefret ettim bir daha internetten hiçbir şey almicam salaklık bende.

adamlar bide hala bizden doğru ürün çıkmış gönderin incelememiz lazım diyolar. ulan gerizekalı neyini inceleyeceksin yanlış lan işte.

abi.. ne bahtsız adamsın lan. eşşek kadar kargo kutusunu paketleyip tekrar geri göndericen şimdi :/

bahtsızlık değil acemilik
geri gönderse iade almayabilirler şu an ve haklı olurlar.
internetten alışveriş yapmanın ilk kuralı kargo geldiğinde teslim almadan kontrol etmekten geçer. ürün farklıysa teslim almaz ve tutanak tutturup kargocu ile geri yollarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardeşim evdeydi o teslim aldı. ben açıp kutuyu kontrol et etrafında kırık dökük varsa beni ara dedim ama modeli bilmediği için patladım işte. kontrol falan etmiş hatta hayırlı olsun kurulumu yapıyım mı falan diye resmini atınca çaktım bende olayı.

şimdi mng'ye yolda koca kutuyu taşıyıp göndericek. :D

bayramdan önce hallolsun diye adamlarla konuştum ettim mng'den adam gönderelim ama siz daha hızlı götürürüz derseniz onuda yapabilirsiniz dedi. bende kardeşimin sırtına yükledim aleti git şunu götür dedim götürüyo şimdi :D

Fistan said:

Aiko said:

mokoko said:

bahtsızlık değil acemilik
geri gönderse iade almayabilirler şu an ve haklı olurlar.
internetten alışveriş yapmanın ilk kuralı kargo geldiğinde teslim almadan kontrol etmekten geçer. ürün farklıysa teslim almaz ve tutanak tutturup kargocu ile geri yollarsın.

dostum adamların yolladıkları malın üstündeki irsaliye ile gönderdikleri ürün tutmuyor bi kere nereye haklı oluyolar :D
Sosyal ağlarda paylaş

calvaria said:

adore bize baya yakın istediğin modeli alıp karşısında aşti ye otobüse verirdik 4 saatte elinde olurdu. kötü olmuş. inş sorunsuz halledersin.

şöyle bişi diyim ataşehir'deki kamilkoç'un hemen arkasındaki sokakta oturuyorum. şunu yapsak yemin ederim daha mantıklıymış sadsadfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

fistan doğrusunu söylüyor ama türkiyede pratikte öyle bir uygulama yok. irsaliyeli fatura üzerinde ürün adını kontrol edebilirsin sadece. kargoyu teslim almadan veya kuryeyi kapıda bekletip kutu açıp içini kontrol edemezsin aldığın ürün mü diye. scammer olmadığı sürece hele ki kendi hatası ise hiçbir eticaret yapan marka iade kabul etmiyorum demez, diyemez çünkü tüketici hakları kapsamında ihlal oluyor. her türlü silke silke iade aldırırlar o ürünü.

irsaliyeli fatura üzerinde ne yazdığını kontrol edin. her zaman doğru veya tam isim yazmayabilir ama mesela mokoko örneğinde 1k lık ürün almışsın, 200 tl lik fatura gelmiş ise şüphelenip kapıda teslim almayın. irsaliyeli faturaya doğru ürünü yazıp, içine başka bir şey gönderdilerse yasal suç zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

mokoko said:

nası ya güncel bişi mi bu arkadaşının yazdığı???

adamlar sanırım tüm dxracer siparişlerine bunu gönderdi asdfasdasdf

ggnore

muzaffer işte demin yazmış. sorabilirsin.

abi ekli değil bende muzaffer fb'ta ama gördüm şimdi. vay anasını ya böyle birşey olamaz adamlar baya baya büyük sıçmışlar sanırım bu hafta gönderilerde. şu kargoyu bi teslim ediyimde ondan sonra arar biraz daha soruştururum.
Sosyal ağlarda paylaş

sen teslim aldıktan sonra o irsaliyedeki ürün ile içindeki ürünün aynı oldugunu kabul ediyorsun
teslim aldıktan sonra evde açıp bakınca aa bu başka demenin hiç bi haklı yanı yok senin açından.
adamlar teslim almasaydın diyip değiştirmeyebilirler hiç bi hak iddia edemezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...