Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

Claiborne said:

di said:

Claiborne said:

hep birlikte tekrar ediyoruz

BEL
BEL

BO YUN
BOYUN

DES TEK
DESTEK

boyun destegi iyi bisey degil yalniz. posture duzgunse boyun destegine ihtiyacin olmamali. ne kadar cok desteklersen bi kasi o kadar cabuk gevser, islevini kaybeder ki olay kol bacak degil de boyun olunca cok tehlikeli.

Araya ingilizce kelime sikistirma olayini abartmissiniz o yuzden yazdim. Yoksa ben katlanabilir ikea sandalyesinde oturuyorum np.

Ha. E iyi yapmissin tabi de, derdini Turkce yazarak anlatamayip aciklamak zorunda kalinca, mesaji da "np" ile bitirince pek etkisiz olmus sanki.

Yine de vazgecme, ara ara dene boyle.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

ya bu dxracerlarda fap performansı nasıl? şimdi kimse kendini kandırmasın açık açık soruyorum. bacakları iki yana kelebek açıp, kaseyi hafif öne atıp arkaya da biraz tilt edip ercümenti şenlendirebiliyor muyuz?

Ya olm, deri senin neyine? Uzay boslugunda 0 kelvin'de bile terleyen adam degil misin sen de benim gibi?
Sosyal ağlarda paylaş

ben mesh olanının mesh olmayıp gereksiz köpüklü süngerli olduğunu unutmuşum. kıçı kurtaramayız da sırtın hiç değilse tam mesh olması gerekiyor dediğin gibi.
sürekli hafif hafif terliyorum ben de yaz kış, alien gibi ıslak kaygan bir tabaka var ciltte sürekli :) yapay deri falan olursa sel olur akarım.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Bu arada boyle derili sungerli koltuk alip da uzun sure kullanabileniniz oldu mu? Sungerli koltugun sungeri max 2 sene dayaniyo bende. Sonra sonup gidiyo, tahtaya oturmaya basliyon. Bu racer'larda falan nasi cozmusler acaba o sorunu.

dx racer ne kadar çözmüştür sorunu bilmiyorum ama çözüm mevcut sonuçta. daha iyi malzeme, daha çok malzeme. her şeyin iyisi var sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

çözmemişlerdir. 1500 verince toz konduramayıp övüyosun koltuğu her yerde. bkz mokoko.

bende de adorenin bi modeli vardı bütün derileri soyuldu levha levha aşındı falan. bacak teri eritti bildiğin. o yüzden iyi deri yoktur bence hepsi yakar. hem sırtı hem tabanı mesh olan bir şey lazım bana bence. var mı bilen?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

di said:

Bu arada boyle derili sungerli koltuk alip da uzun sure kullanabileniniz oldu mu? Sungerli koltugun sungeri max 2 sene dayaniyo bende. Sonra sonup gidiyo, tahtaya oturmaya basliyon. Bu racer'larda falan nasi cozmusler acaba o sorunu.

dx racer ne kadar çözmüştür sorunu bilmiyorum ama çözüm mevcut sonuçta. daha iyi malzeme, daha çok malzeme. her şeyin iyisi var sonuçta.

Sunger sunger abi. Kacari yok. Ha sunger koymamislardir, yaylanan malzeme ustune memory foam falan gelmistir belki.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

çözmemişlerdir. 1500 verince toz konduramayıp övüyosun koltuğu her yerde. bkz mokoko.

bende de adorenin bi modeli vardı bütün derileri soyuldu levha levha aşındı falan. bacak teri eritti bildiğin. o yüzden iyi deri yoktur bence hepsi yakar. hem sırtı hem tabanı mesh olan bir şey lazım bana bence. var mı bilen?

olm ben senin gibi koltuğu limitlerine kadar zorlamıyorum ki. 70 kilo adamım mis gibi kullanıyorum aleti. 1500 lira verdim diye değil memnun olduğum için yorum yapıyorum. fakir fakir kokuttunuz ortamı zaten. dxracer'ımla rahat bırakın beni daha taksitleri yeni bitti aşkımın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...