Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

cuma günü ilginç bir turnuva varmış.

forsen, reynad, kungen, savjz. bütün class'ler açık olan yeni accountlar ile ladder yapacaklar 24 saat boyunca. 24 saatin sonunda en iyi rank'e sahip olan kazanacak. bi sürü kuralı falan var okuyun lan üşendim. http://www.eslgaming.com/article/are-you-ready-24-hours-hearthstone-1994

ama oyuncuları daha iyi seçmeleri lazımmış. kungen bildiğin noob. forsen de resmen pro streamer... turnuva başarısı elde edemedi doğru düzgün, paso ilk turlarda elenip duruyor takip ettiğim kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

BU OYUNA DERRRHAL MAÇLARI KAYDETME ÖZELLİĞİ GELMELİ!!!

Priestim. Bende sadece 1 hp var. Facehunterın tekine karşı oynuyorum ve adamın elinde 2 kart var.. Adamın 25 ya da 26 hpsi var.

Boardta 4 köpeği var. Benimse boom+botlar ve 1 wild pyrom var. Deliler gibi well played spamladı. End turne basmıyor adam.. Bekledik bekledik.. Sonra canı sıkıldı bastı. Well Played spamlamaya devam ediyo bu arada.

Top deck thoughtsteal çektim. Boardtakilerle vurdum. Sonra bastım thoughtsteali. Botlar 8 vurdu. Thoughtstealden gelen kartlar arcane golem + wolfrider!!!!

SADGHUIDOHISAOIUDHIOUASHDIUHASIDHIASHDOIU.

Abi kesinlikle bu oyuna replay kaydetme özelliği lazım. Böyle olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

neden önce vurup sonra steal kartı attın ki nedense ben de öyle yapıyorum sonradan kesme vurmasaydım diyorum böyle herkese vuran kart falan geliyor.

bugun arena oynuyordum hatta spyro da izlemeye geldi, mage var ben de, karşımda shaman var. 4-5 tane minion u var boardta, onun herosunun 2 canı kalmış. 5-5 stealth li minion u attım şimdi bu herkese +3 veren kart falan atar riske girmeyeyim diye hero spell ile onun bir murloc'ını öldürdüm adama vurmak yerine, sıra ona gelince deathwing attı aglayarak çıktım oyundan.
Sosyal ağlarda paylaş

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

eli boşken ve lethal'ım varken önce consecration topdeck, ardından taunt topdeck ile hayatta kalmaca, üstüne benim 5 tane büyük minion'ımın kartımın deckteki son 7 karttan biri olması. üstüne topdeck charge minion ile lethal yapması.

arena gerçekten bazen kafayı çizdirtiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Borastus said:

neden önce vurup sonra steal kartı attın ki nedense ben de öyle yapıyorum sonradan kesme vurmasaydım diyorum böyle herkese vuran kart falan geliyor.

boombot'ları ölecek spell attığında, niye saldırmasın? 2 damage daha fazla vurmuş oluyor. hunter'dan sağlam damage çalarsa kazanma ihtimali doğacak. ki çalmış işte 7 damage =)
Sosyal ağlarda paylaş

yok "Top deck thoughtsteal çektim. Boardtakilerle vurdum. Sonra bastım thoughtsteali" demiş ya neden önce vurup sonra steal kullandığını sordum sonuçta o kart çalmak için sadece çalınca da rastgele birşeyler glecek ne bilim herkese +3 falan gelse isler degisebilir. garip bir şekilde ben de aynı şekilde oynadım birçok kere.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...