Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Sabo ağlamadan ben onun yerine yazayım..

11 win. Rakibin board bomboş. Bunun boardta Dunemaul 5/4 WF + 4 tane 1/1lik eleman var. üstüne silahı var. +1 damaj çekse deckten oyun bitecek. Rakibi bi önceki turnde de fs atmıştı zaten. FS yok. biliyoruz.

Rakibi unstable portaldan DW çekti. ASDAGUDASF Sabo'nun 3 kere kafasına kafasına vurdu bitti :D
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Sabo ağlamadan ben onun yerine yazayım..

11 win. Rakibin board bomboş. Bunun boardta Dunemaul 5/4 WF + 4 tane 1/1lik eleman var. üstüne silahı var. +1 damaj çekse deckten oyun bitecek. Rakibi bi önceki turnde de fs atmıştı zaten. FS yok. biliyoruz.

Rakibi unstable portaldan DW çekti. ASDAGUDASF Sabo'nun 3 kere kafasına kafasına vurdu bitti :D

ufak düzeltme. FS olmadığını biliyorduk. onun için board'u doldurmuştum. onun üzerine fs topdeck çekip attı. onun üzerine bi daha doldurdum board'u. unstable portal deathwing :(
qq
Sosyal ağlarda paylaş

Bu noktadan sonra para vermeden grind olacak iş değil gençler. Yormayın boşuna kendinizi. Para yoksa kart da yok, kart yoksa eğlence kat sayısı 5te 1 ine falan düşer.

Şu an yeni başlayan biri temiz 80 klasik, 80 gvg pack ve de Nax ile brm winglerini satın almalı bence. Bu da sağlam para ediyor. 500e yakın.

Ki alacağınız 160 packten 1 tane bile işe yarar legendary çıkmayabilir.

Düşündüm de oha lan harbi çok büyük para tuzağı oyun. işsiz dönemimde 1-2 ay boyunca günde 10 saat oynamış olmasam hayatta çekilecek dert değilmiş yani :D

Masticore said:

Itunes'dan ve enpara kartiyla aldigini varsayarsak 28 tl ye mi ne geliyordu toggie

Ayrıca: This.
Sosyal ağlarda paylaş

aaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yeter be. mech mage furyası bitti, imp gang boss ile zoolock furyası başladı. eve gelip 6-7 maç atiim diyorum, her rakip mi zoolock olur lan? üst üste 5. zoo maçımı oynadım. ondan önce de 2 tane handlock geldi. warlock kusacam.

bi de zoo'ya karşı mulligan yapıp handlock gelince çok kötü oluyor lan.
gerçi yine zoo için mulligan yapıp double zombie chow double keeper ve shade ile 6. turn'de öldürdüm bi tanesini :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...