Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Vay anasını çok manyak bi maç yaşadım.

Emperor inmişti rakip druid, 2 tur yaşadı ama sadece 2 tane karta discount uygulayabilidi. Biri wrath'miş bunların, harcadı.
Ben de 2 wild growth ile başladım ama elim shit tier. 1 tane Lore hariç hiç düzgün kartım yok, 2 Savage, 1 Force, 2 Innervate ve de yerdeki Lore ile 31 vurdum, 1 kaldı adam. Sonraki tur da Keeper ile öldürecem.

Adam 8 manası varken topdeck Savage çekti, discountlanan tek kartı da force of nature'mış. 8 mana ile gg'ledi beni.

Turnuva maçında falan şu yaşansa bomba olur :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

evet lifecoach elendi. turnuva unrelated: arkadaşın legend olma çabasını izliyordum ki, hsudfhudsafah.

yalnız legend kasarken serverın EU 15 numarasını dayaması da iyiymiş tam boss battle gibi olmuş, numarasız hedesiz ilk 1000in dışında bir alay adam var insan onlardan biriyle eşleştirir :p
Sosyal ağlarda paylaş

kaç arena wininiz var lan, quest tabdan bakıp bir söylesenize

millet 2000lerde geziyor abi yuh, ben mi çok casualım yoksa anroide ipade geldiğinden beri dağda taşta hearthstone mu oynuyor insanlar anlamadım amksporgazetesi

gerçi beta hiç oynamadım, geçen sene bu zamanlarda başladım işte
Sosyal ağlarda paylaş

2335 arena win'im var.

aaaaaaaaaaaaa yeter mech mage kusucam artık. face hunter'dan 10 kat daha beter bişi. iyi açılınca, iyi çekince hiçbir şey yapamıyorsun.... face hunter istediği kadar iyi çeksin, sen de iyi çekersen ağzına sıçabiliyorsun. mech mage'in iyi bir elinin ağzına sıçmak neredeyse imkansız.

ya bunu yazdım ve ertesi maç yine mech mage geldi, yerde 6 minion'ım varken boom'un botu bana 4 vurdu ve fireball ile öldüm.... ya yemin ediyorum bazen bu oyunda kafayı yememek çok zor. hayır iyi oynadığıma dair en ufak bir şüphem olsa neyse. bütün doğru playleri yapıp sonra full rng ile kaybetmek deli ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ya olay mech warper'dan kaynaklanıyor... 2. turn oynarsa kesinlikle cevabın olmalı, yoksa gg. hadi onu geçtim, 5. turn mech warper, yeti, gnome oynuyor.

5 manaya 17 stat koyuyor board'a. yok böle bi dünya. bi de üstüne sonraki tur goblin blastmage falan geldi mi zaten bööle bakıon sadece. o gelmezse scientist ile secret geliyor ne koyarsan kopyalıyor. taunt koyayım diyorsun, fireball-flamecannon-frostbolt atıyor.

olacak iş değil.

harbiden face hunter geldi mi hiç sıkıntı dert etmiyorum da, mech mage geldi mi karşıya öyle bi iğreti oluyorum ki anlatamam. biraz tabii druid'e karşı %75 falan favori olduğu için de kaynaklanıyor. ama istediğin kadar tech card kullan yine de yeniyorlar, o deli ediyor. kezan mystic kullanacak kadar ileri gitmedim çünkü hunter'a karşı bile ihtiyaç duymuyorum genellikle, tek bir class için de almak saçma geliyor.

geçen sezonun 2 katı sayıdalar bi de. AAAARRRRRRRRGGGGGHHHHHHHHHHHHHHH.
Sosyal ağlarda paylaş

Mechwarperı nası nerflenebilir ki? Sorun burda bence.

2/2 olsa da çok bişe değişmeyecek. E mechlerin manasını düşürme işini nası nerfleyecekler? 0.5 mana yok ki oyunda :D 2/1 olamaz zaten. Hungry Crab tarzı bir antimech kartı yapmayacaklarına da eminim (GvG kartlarının yarısı ölür :D )

Kendi açımdan warpırdan ziyade blastmeycin nerflenmesi taraftarıyım. Blastmeycin boarda gelip Turn 4'te güç bela boarda koyduğun minyınları temizlemesi, bi de yetmezmiş gibi turn 5te son umut olarak koyduğun belchera kafa atabiliyor olması çok fazla bence. Yav yeti statları + spell powerlı arcane missiles... ÖEAH

Ya perfect açılışa kaybetmek değil de turn 4'te blastmeyce oyun vermek çok koyuyo bana..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ıasdpfıgha Ennnn efsane maçlarımdan birini yaptım.

Bende 1 hp var.

Karşımdaki magede boardta sadece silvanası var. 0 kart. 30 hpde.
Benim boardımda ise senaryus var 5-8 olarak.

Senaryusa bi rekombobule bastım. Majodormu exocudus geldi. Ona bgh attım. Ragnarosa dönüştüm ele geçirdiği bgh'e wrath attım. Her turnde
DIE INSECT diyerek yendim resmen adamı...

AHDSUSAUIDHUAOISHDUOIHASIHDUISAHDIHAUSOIHDOIASHUDOIHASOIUHDOIASHDHIUAOSHDUAOIHSD
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Mechwarperı nası nerflenebilir ki? Sorun burda bence.

2/2 olsa da çok bişe değişmeyecek. E mechlerin manasını düşürme işini nası nerfleyecekler? 0.5 mana yok ki oyunda :D 2/1 olamaz zaten. Hungry Crab tarzı bir antimech kartı yapmayacaklarına da eminim (GvG kartlarının yarısı ölür :D )

Kendi açımdan warpırdan ziyade blastmeycin nerflenmesi taraftarıyım. Blastmeycin boarda gelip Turn 4'te güç bela boarda koyduğun minyınları temizlemesi, bi de yetmezmiş gibi turn 5te son umut olarak koyduğun belchera kafa atabiliyor olması çok fazla bence. Yav yeti statları + spell powerlı arcane missiles... ÖEAH

Ya perfect açılışa kaybetmek değil de turn 4'te blastmeyce oyun vermek çok koyuyo bana..

The first mech that comes into play costs 1 less.
ve/ya
The first mech that isnt a warper costs 1 less.

Olabilri mesela

Bölece
turn 1 coin warper
turn 2 warper annoyotron cart curt şeklinde harass oyun olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

benim 6 minion'ım, rakibin 1 minion'ı varken, rakip mad bomber indi. 3'ünü de kendi minion'ına vurdu. concede geldi direk. 1000'de 1 ihtimal :D :D
ha elimde zaten direk cevap vardı minion'ına ve kazanacaktım her %99. ama oha dedim :D

tabii ki bunun üstüne 3 kere 3'er minion'ım 1 kalmışken dread infernal inen warlock gelmesi gerekiyordu ki, dünyanın düzeni yerine otursun... vay amunike
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...