Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Seni anlayabilecek kapasitede kimse yok zaten Sabonis. Stephen Hawking i Hearthstone a başlatayım dedim ama kartı sürükleyip bırakamadı yanağıyla, o fırsat ta kaçtı. Hearthstone-Turkey grubunda küçük küçük LoL cü bebeler falan bile 30 lu sıralardan Legend oluyor, iki üç like alıyor, adam 1300 üncü sıradan Legend oldu diye profesör oldu başımıza.
Sosyal ağlarda paylaş

demagoji yapmayalım. konunun profesörlükle falan alakası yok. "lightbomb 8 diil 6 mana" dedin. halbuki konunun lightbomb'un manası ile en ufak alakası yoktu. ben lightbomb'a 8 mana demedim çünkü.

ha ayrıca 1300 diil, 500 lütfen. ki bu legend olduktan sonra sadece 2 gün oynamış halim. tabii dediğim gibi legend olmanın konu ile alakası yok. ben legend olmasam da aynı anlıyordum oyundan, hala aynı anlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

stabil ve sürekli ağlamalarım haricinde %98.4 haklı olduğum için sıkıntı yok.

bu arada grim patron konusunda erken konuşmuş olabilirim. biraz bakındım öğle tatilinde bugün, baya başarılı olduğunu söylüyorlar. en az 3 hatta 4'lü kombo gerektiren bi deck stabil bi şekilde competitive olabiliyorsa helal olsun, saygı duyarım. turnuvalara bakıcam sonuçları nasıl olacak deckin diye, eğer millet kullanırsa turnuvalarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Zor heralde.

7 Tane HS başlığı açıldı. Bi o kadar da turnuva topiği var. Belki hepsini taşımazsak karışır marışır diye uğraşmıyolardır.

Ayrıca abidik gubidik decklerimle oynarken acayip eğleniyorum.

Oha mesajı yollamayı unutmuşum. O arada 30 tane mesaj girmişsiniz araya.
Sosyal ağlarda paylaş

Grim Patrona gelince...
Warrior'un Grim Patronu aktifleştirebileceği, Grim Patron'dan Value ve tempo kazanabileceği çok fazla alternatifi var. Ha sırf Grim Patron için decke 2/3 charge veren hatunu koymam ama kendi başına grim patron çok güzel iş yapar.

4 lü kombo finisher diil de normal kart gibin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Grim Patrona gelince...
Warrior'un Grim Patronu aktifleştirebileceği, Grim Patron'dan Value ve tempo kazanabileceği çok fazla alternatifi var. Ha sırf Grim Patron için decke 2/3 charge veren hatunu koymam ama kendi başına grim patron çok güzel iş yapar.

4 lü kombo finisher diil de normal kart gibin yani.

Şu an "ace oyundan anlıyor" düşüncem bitmiştir. WTF
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...