Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

şu kontrol palayı oynim dedim. bi tyrion eksik. çok başarısız geldi ya. gelen geçen tokatlıyor.

çok fazla drawa bağlı bi deck.

Gelen geçen tokatlıyor derken? Rica etsem decki koyar mısın? Eksik gedik varsa yardımcı olmaya çalışayım. Ya da elimden geldiğince gameplay konusunda bir şeyler anlatırım

Gerçi tiriyonsuz kontrol pala düşünmekte zorlanıyorum ama buluruz bişiler
Sosyal ağlarda paylaş

Oil rogue pek kontrol paladine karşı tutamıyor.
Oynayabileceği kartlar sınırlı, komboları çok belli. Seni şöyle 15-18 hp civarına indirip sonra oil ve blade flurry ile makaslıyor.

Öte yandan kontrol paladinde healbot ve lay on hands şart. Nihayetinde esas oyun planın hp'ni daima 20 üstünde tutup board'u almak ya da karşı board'u etkisiz hale getirmek. Sonra da Tyrion inmek. Aslında bu kadar tek karta dayalı bir deck olduğu için çok viable değil ama artık bunu Muster+Hero Power+Quartermaster combosuyla board'a 14 damage koyarak da yapabiliyor olman biraz daha viable hale getirdi.

Tyrion yoksa kontrol paladin oynamak manasız.
BRM tamamlanınca Dragon Consort, Chromaggus, Ysera gibi kartlarla bu dediğim tamamen değişecek. Tyrion'sız bir kontrol paladin söz konusu olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

ahmedinejad said:

şu kontrol palayı oynim dedim. bi tyrion eksik. çok başarısız geldi ya. gelen geçen tokatlıyor.

çok fazla drawa bağlı bi deck.

Gelen geçen tokatlıyor derken? Rica etsem decki koyar mısın? Eksik gedik varsa yardımcı olmaya çalışayım. Ya da elimden geldiğince gameplay konusunda bir şeyler anlatırım

Gerçi tiriyonsuz kontrol pala düşünmekte zorlanıyorum ama buluruz bişiler

http://www.hearthstonetopdecks.com/decks/trumps-season-12-control-paladin/ şu deckten eksik harrison ve tyrion.

harrison yerine azure drake aldım hem card draw hem de conc'u 3 dmg yapması iyi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

- android'e yükleniyor hearthstone, ben gayet oynuyom tuvallete falan :D
- daha yeni meta falan diyemeyiz herhangi bir şeye. önce zaten bir kaç gün geçsin, onun dışında ayrıca bütün kartlar çıktıktan sonra oluşur meta.

bütün kartlar oturduktan 4-5 gün içinde bi meta oluşur, sonra insanlar metaya alışıp, o metaya göre decklerini düzenler, 2-3 hafta içinde, o da oturmuş meta olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...