Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

1, hadi bilemedin 2 tane güçlü decki oynamasını çok iyi öğrenmek lazım. sonra da tamamen onlarla oynayacaksın...
ha bu decklerin de harbiden güçlü olacak. Ace gibi "hacı ben doom sayer'lı paladin yaptım, deck muhteşem oldu" diye ortalıkta dolanıp sonra iki sezon üst üste rank 2'de takılı kalıp, legend'a küsmek de var işin sonunda :P

ayrıca daha birkaç gün var sezonun bitmesine, rank 5'ten legend olunabilecek vakit var yani. bak şu aşağıdakini 15 mart sabahı yazmışım, 26 martta legend'a ulaştım. rank 8'den legend'a 11 günde. oluru var yani. yaptığım maç sayısı da günde 10 max...

sabonis said:

etrafta inanılmaz aggro deck var. mech mage, aggro mage ve hunter kaynıyor EU rank 6-9 civarlarında.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

1, hadi bilemedin 2 tane güçlü decki oynamasını çok iyi öğrenmek lazım. sonra da tamamen onlarla oynayacaksın...
ha bu decklerin de harbiden güçlü olacak. Ace gibi "hacı ben doom sayer'lı paladin yaptım, deck muhteşem oldu" diye ortalıkta dolanıp sonra iki sezon üst üste rank 2'de takılı kalıp, legend'a küsmek de var işin sonunda :P

ayrıca daha birkaç gün var sezonun bitmesine, rank 5'ten legend olunabilecek vakit var yani. bak şu aşağıdakini 15 mart sabahı yazmışım, 26 martta legend'a ulaştım. rank 8'den legend'a 11 günde. oluru var yani. yaptığım maç sayısı da günde 10 max...

sabonis said:

etrafta inanılmaz aggro deck var. mech mage, aggro mage ve hunter kaynıyor EU rank 6-9 civarlarında.

Adam taunt atmış...

Şimdiii.. rank 2 de takılı kalmak değil olay.

Canım benim. Hayatımın anlamı. Bi tanem. Günde 10 maç diyorsun. Güzel... Fatigue mage ya da son zamanlardaki gözdem olan Bloodsail raider combo deckleriyle bir günde 10 maç yap bakayım kaç dakika sürüyor?

Facehunter ya da double combo druid gibi kısa süren maçlar yapmıyorum.

Doomsayerlı paladine gelince. 10 numara deckti. Ben 7 maç üstüste deckin TEK hardcounterı olan Miracle ile karşılaşma cenabetliğine sahip olduğumdan böyle oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

sabonis said:

sabonis said:

Adam taunt atmış...

Canım benim. Hayatımın anlamı. Bi tanem. Günde 10 maç diyorsun. Güzel... Fatigue mage ya da son zamanlardaki gözdem olan Bloodsail raider combo deckleriyle bir günde 10 maç yap bakayım kaç dakika sürüyor?

Doomsayerlı paladine gelince. 10 numara deckti. Ben 7 maç üstüste deckin TEK hardcounterı olan Miracle ile karşılaşma cenabetliğine sahip olduğumdan böyle oldu.

:D :D seviyom taunt atmayı böle. olm fatigue mage niye oynuyon ala ala yaw. bi sürü hızlı deck var, eğer sorun hız ise. ha kaldı ki druid combo hızlı bir deck değil mesela.
bloodsail raider'lı deck mesela druid'den hızlıdır muhtemelen. zaten o deckle max gideceğin yer rank 5-6 falan olur diye tahmin ediyorum. fatigue deckleri ise inanılmaz uzun sürüyor, onlarla legend kasılmaz kesinlikle.

doomsayer paladin ise kağıt üstünde çok güzel gözüküp pratikte meh kalmıştı bence. gvg sonrası oynamadım ama hiç o decki.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Aceace said:

sabonis said:

sabonis said:

Adam taunt atmış...

:D :D seviyom taunt atmayı böle. olm fatigue mage niye oynuyon ala ala yaw. bi sürü hızlı deck var, eğer sorun hız ise. ha kaldı ki druid combo hızlı bir deck değil mesela.
bloodsail raider'lı deck mesela druid'den hızlıdır muhtemelen. zaten o deckle max gideceğin yer rank 5-6 falan olur diye tahmin ediyorum. fatigue deckleri ise inanılmaz uzun sürüyor, onlarla legend kasılmaz kesinlikle.

doomsayer paladin ise kağıt üstünde çok güzel gözüküp pratikte meh kalmıştı bence. gvg sonrası oynamadım ama hiç o decki.

bloodsail raider decki 3 kart kombo olduğu ve worgen usulü OTK olmadığı için bayaaaa uzun sürüyor..
Fatik meyc zevkli hacı.

Doomsayer paladin kağıt üzerinde değil genel olarak aşırı güçlü bir deckti. O zamanlar ciddi oynadığımdan winrate falan kontrol ediyodum. Rogue harici bütün destelere karşı %50'nin üstünde winrate'e sahipti (Druid ve CW'ye karşı yüzde 85i görmüştü hatta)

Sorun o deck miracle rogue'a karşı %10 falan winrate'e sahipti. (Belcher yok, Loatheb yok, rogue'a baskı kurmamı sağlayacak HİÇ bir şey yok :) Üstüne miracleın aşırı derecede popüler olması, üstüne benim üst üste miracle roguelarla karşılaşmam beni hayattan soğuttu. Lecında çıkmamı da engelledi.

Deathrattlelar bu derece popüler olmasa (Egg ve shredderlar çok bozuyo biliyon mu...) oldschool doomsayer deckini anında yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Zoo 'yu sil o bilmeyen listesinden :)

Biomeyen de oynuyor ama zoo ile asil saglam oyuncular oynar. Zamaninda kritik hamleyi yapmak cok onemli zoo da

Zoo oyunda oynaması zor olan decklerden birisi. Her turnde rakibinizi kaç turn sonra yeneceğinizi hesaplamak zorunluluğu var. Oynaması hakkatten çok çok zor.

Xixo resmen aylarını harcadı zoo ile pro olmak için. Ben warlockta onun tırnağı olamam :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...