Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

bu olayın büyük shift ayrı bişi. olayın ne kadar sık vuku bulduğu ayrı bir şey.
ne kadar sıklıkla 4 ve üzeri minion'a fs atılıyor? attığında da hepsi ölüyor. ha kaldı ki attın bütün mananı harcadın full temizledin, rakipte kart olmamalı ki, board'u yine dolduramasın. öbür türlü avantaj yine onda 2 minion bile koysa.

asıl sen şunu düşün. senin önünde 3 tane minion var. rakipte iki tane büyükçe minion var. İn cult master, takasla, 3 kart çek, üstüne 1 manaya 4 vur ayakta kalan minion'a. gg. çok daha büyük bir shift =)
Sosyal ağlarda paylaş

FS ile düşünmeyin şu kartı. 7+ mana harciycam, combo icin 2 kart aynı anda gelicekte , 2 kart harcamıs olup board'u temizliycem. UUU super ^^

Başka kartlarla calisabilir mech,imp master ozellikle doomsayer tarzi şeylerle gideri var. Yani sırf fs combosu icin hayatta konmaz

dragon egg ile de güzel gider.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Tek kelime: Shaman.

En basitinden totemleri dizmiş Fire Elemental'la tradeini yapmış artık board'u tamamen zerglemiş Shaman'a karşı flamestrike hiç işe yaramıyordu.

Explosive Sheep'in de value'sunu arttırıyor bu kart.

yaw..... bir daha anlatayım. 1 manaya 4 vurmadıkça anlamı yok, 4 minion'ı da aoe ile öldürmek çok nadir vuku bulan bir iş. o nedenle takas ile birlikte güzel olacak bu kart..

çıkınca fs ve sheep ile kullan, ne kadar memnun kaldığını anlat. ama pek sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior'dan ziyade warlock...

Ya oyuna gelen deathrattlelar nerdeyse deathrattlesız hallerinden daha güçlü. 1/3 tauntlu egg var mesela... Tek kelimeyle SIÇTIN.. O kıçı kırık minyonu oldursen mii öldürmesen mii.. Uğraş dur.

Bu kadar çok deathrattle fazla... Kusacam lan resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

aklima geldi simdi 1. el egg 2. el hunter'in +1 attack veren weapon'ı offf

http://hydra-media.cursecdn.com/hearthstone.gamepedia.com/3/38/Glaivezooka%2812267%29_Gold.png

edit: oyle deme ace inner rage+rampage+cruel taskmaster armorsmith fln... aileye yeni bir kart geliyor.

2 dk. brainstorm ile bile neler cıktı.

yani 1 manalık karttan 3 tane creature cıkarıcan pf
Sosyal ağlarda paylaş

daha da çok deathrattle çıkacaksa, daha efektif silence koymaları gerekebilir. owl 2/1 olduğu için bi boka yaramıyor. spellbreaker'ın kıçı 3 olduğu için o da zayıf kalıyor.

ama deathrattle sıkıntı değil çok ya. gvg ilk çıktığında herkes sapık gibi deathrattle oynuyordu. şu anda bi tek demonlock var deathrattle'ı doğru düzgün kullanan.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni kartlar (dragon):

http://media-hearth.cursecdn.com/avatars/194/175/635629683731779943.png
http://media-hearth.cursecdn.com/avatars/194/178/635629686121344055.png
http://media-hearth.cursecdn.com/avatars/194/177/635629684713977399.png

yine rng :).. ama eglenceli karta benziyor nef..
Sosyal ağlarda paylaş

benim şu oyunda sanırım en sinir olduğum şey combolu bal.
yani mesela bi shamanın hiç totemi yokken önce wrath of air totem çıkartıp sonra da crackle'la 7 vurmasına baya sinir oluyorum.
ki bu şans, 16 kartı kalmış birinin kendini kurtaracak tek 1 kartı topdecklemesiyle aynı şansa eşit olsa bile ben comboluya sinir oluyorum niyeyse sdf.

bu arada jaraxxus yok diye warlock oynamıyodum pek ama onsuz bile baya zevkliymiş demonlock falan ya.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

FreEmoon said:

Legendary rank yapmak için günde 7-8 saaten fazla oynamak lazım, sadece iyi deck kurmak yetmiyor. Günde 30 win alıp ordan 100 gold bile toplamayan, hatta günde 30 maç bile yapmayan insanların rank 5lerde takılması çok normal.

hiç legendary'm yokken, sırf zoo ile rank 2 ve 3'te dolandım durdum 3 sezon. yaklaşık 10 ay önceydi bu.
şu anda hem oyunu daha iyi biliyorum, hem düzgün kontrol decklerim var. ama şu anda da eskiye göre rank atlamak net olarak daha zor. rank 10 civarından itibaren, adam gibi deckler gelmeye başlıyor.

dün 3'e tırmandım, sonrasında artık günün yorgunluğuyla mıdır nedir sylvannas'ı silence'ladım. iki minion ile vurdum, sonra face ile öldürmeyip gidip hero'ya vurdum. brawl attı benim 4 minion ile onun sylvannas vardı. sylvannas ayakta kaldı, oradan da kaybettim.

TLDR: rank 3'e tırmandım şimdi 4'üm. eğer zaman ayırabilirsem yeterince, olabileceğini düşünüyorum. ama zor. 8 gün kaldı galiba çünkü.

muhabbeti bölüyorum ama selams =)
sonunda oldu. ilk kez adam gibi decklerle denedim ve oldu. yalnız 10 sezon öncesine göre falan net olarak daha zor, onu söyleyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sağolun gençler.

sabonis said:

muhabbeti bölüyorum ama selams =)
sonunda oldu. ilk kez adam gibi decklerle denedim ve oldu. yalnız 10 sezon öncesine göre falan net olarak daha zor, onu söyleyebilirim.

bu arada hep ağlarım, bir şeyi itiraf edeyim son maçlarda şansım yaver gitti biraz. rank 1'de biraz takıldım ileri geri. 3 yıldızdan 2'ye düştüm sonra 4 maç üst üste kazandım.
bu 4 maçın 2'sinde biraz şanslıydım. gerçi top deck yoktu ama elim rezaletken ilk 2 turn 2 tane shade inip turn 6'da 26 vurdum. O turn lethal olmasa mesela sittin sene kazanamazdım o oyunu :D

bu arada geçmişe göre daha zor dememin sebebi rank 10'dan itibaren baya zorlaşması. eskiden deck'sizlik nedeniyle tıkanıyordum. şimdi taş gibi decklere rağmen önce bi 8-9 civarında takıldım (geri 12'ye düştüm) sonra 5 civarında takıldım (geri 6'ya falan düştüm) sonrasında da 2-3 aralığında takıldım bir süre. rank 1'i çok çabuk geçtim.
eskiden örneğin tek zoo deck'im varken rank 5'e kadar çatır çutur geliyordum. sonra rank 2-3'e kadar cebelleşip, daha yukarı çıkamıyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...