Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

quixef said:

Arena Decki

Çok bir özelliği yok ama hoşuma gitti, late game zayıf, ondan maksimum 5-6 win diyorum ben, siz ne dersiniz?

2 healing touch fazla onun yerine 2 tane wrath olsa 12 derdim... , bence 7 yapilir en az. 2 manalik creaturelarin guzel survivor... Piloted shredder'da var Ustlerine mark of wild gitmelik...
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

quixef said:

Arena Decki

Çok bir özelliği yok ama hoşuma gitti, late game zayıf, ondan maksimum 5-6 win diyorum ben, siz ne dersiniz?

2 healing touch fazla onun yerine 2 tane wrath olsa 12 derdim... , bence 7 yapilir en az. 2 manalik creaturelarin guzel survivor... Piloted shredder'da var Ustlerine mark of wild gitmelik...

2 mi fazla? 1 bile fazla. tam zamanında gelecek de kurtaracak... meh. tabii karşısında ne vardı bilemiyorum ama süper aşırı kötü bişi yoksa genelde healing touch son tercihim olur.
Sosyal ağlarda paylaş

https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/gallery/94J2049JEDZP1422583859601.jpg

https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/gallery/ND8WJ5HNQ31I1422583860046.jpg

Eylüle kadar ranked ladderdan 2+ puan alan herkes last call tournamenta katılabiliyormuş. Kasın lan biriniz :p
Sosyal ağlarda paylaş

Yok bu sene türkiyeyi de koymuşlar, ben de onun için yazdım zaten.

http://eu.battle.net/hearthstone/en/blog/17776013/join-us-for-the-2015-hearthstone-world-championship-1-30-2015

said:
Residency Requirements

In order to compete in a Regional Championship, Regional Qualifier, Last Call Tournament or regional Fireside Gathering Championship, all participants must be a resident of a country within the home regions for Regional Qualifiers. All participants will be required to verify their Battle.net account and proof of residency.

Eligible Countries and associated home regions:

North America: The United States and Canada

Latin America: Argentina, Belize, Bolivia, Brazil, Chile, Colombia, Costa Rica, Ecuador, El Salvador, Guatemala, Honduras, Jamaica, Mexico, Nicaragua, Paraguay, Peru, Puerto Rico, Uruguay, and Venezuela

Europe: Austria, Belgium, Belarus, Bulgaria, Croatia, The Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxemburg, The Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, Serbia, Slovakia, Spain, Sweden, Switzerland, Ukraine, Turkey, and The United Kingdom
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

sitenin alt yapısını yazıyorum ıste, node.js + mongodb olacak. geriye sadece vod'ları turnuva'ları content olarak girmek gerekecek.

siteye devam, domainide aldım; hearthbreak.com

daha hayli iş var yapılacak ama içime siniyor bakalım.

en çok da sitenin tümünde geçerli olan spoiler-free sistemi içime sindi;

edik: gif niye çalışmıyo?

Site şu anda preview olarak http://www.hearthbreak.com/ da çalışıyor ama içerik girilebilecek durumda değil.

Yorum ve önerilere açığım.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar birşey sorucam, ben hearthstone dün başladım, farkettimki bu usa fiyatları pack olsun, arena olsun daha ucuz. Burda başlamak daha avantajlı gibi, ama sonra bir sıkıntı durumu olurmu ?

Bu arada yıllarca magic'den sonra kendimi demigod gibi hissettim bu oyunda, instant yok birşey yok 6 maç üstüste kazandım rank 'de. En sonda bir adam girdi kel thuzad'lar, 2 3 gem'e aşmış adamlar indiren orda bittim. Ya kasmış , yada deli gibi para harcamış. Bu oyunda bir süre sonra ne kadar iyi oynadığından çok kartların oyunu belirlicek.
Sosyal ağlarda paylaş

sıkıntı şöyle olur avrupada'kiler eu da oynuyor onlarla oynayamazsın. Turnuvaya katılcan online veya tr'de bi kafe , katılamazsın. Ayrıca apple tablet'ten al pack alıcaksan ki su saatten sonra pack'siz işkence olur.

ipad'e hearthstone yüklüyosun apple store'dan aliyosun tr fiyatlarıyla cok daha ucuza geliyor pack fiyatları (yani sakın usa'de baslama eğer sırf bu pack için usa'de basliyacaksan) + enpara hesabın varsa apple store kampanyasıyla bu harcadıgın paranın yarısını geri alırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...