Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati Albümü , Alamaz mısın ? #14

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

Theridone said:

BabacumMostors said:

gökalp özele gel anlatalım abi herif şimdi bir de buraya danacak ne beyaz yakalılığmız kalacak ne de sitmein kölesi olmamız nede onun gibi olamadığımız için kıskanmamız

senin sisteme köle olmuş yerlerinden öberim

Ya bi dur önce ben yavşadım heme araya girme.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

kermit said:

kadıköy buluşmasında dün geceden sonra atılan postların özetini geçecek varmı ?
çok işim var çok fazla wot döşemişler. rica ediyorum

Noyan : ilgi manyagiyim, en mukemmel benim, siz beni anlamiyosunuz ama en hakli benim, hakaret etmiyorum ama sunlar korkak, bunlar cesaretsiz, askerlikten ibnelikle yirtmis olan ben olabilirim ama gidin Viktorya gibi ameliyat olun belki adam olursunuz, madem enerjinle herseyi hallediyosun neden sorunlarini enerjinle cozmedin dendi ama enerji istiyosan bedelini odemelisin diye sacmalayip kurtuldum ve eve gofret yiyerek dondum cunku ilgi manyagi degilim ama boyle sikko seyleri belirtmeden duramiyorum.

ahahahah eyvallah gercek bir ozet olmus

BabacumMostors said:

gökalp özele gel anlatalım abi herif şimdi bir de buraya danacak ne beyaz yakalılığmız kalacak ne de sitmein kölesi olmamız nede onun gibi olamadığımız için kıskanmamız

kendisi sistemin kolesi degil ama "pipmin fotosunu cekeyim abi nolur 100 lira fisekle" diye sagda solda dilenmiyomu lan. anlamadim ben. sistemin kolesi olan adamlarin kolesi olmus adam ak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...