Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati Albümü , Alamaz mısın ? #14

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

Benim söylediğim , kürt gibi değil yozgatlı gibi duruyor eğer kötü anlaşıydıysa hepinizi yozgatlı insanlara emanet ediyorum.

Amacım kürt gibi değil iç anadolu (hani ege sarışın falan değil , laz karadeniz gibi değil falan anlamında) taraflarından gibi demekti.

İltifatta değil , küfürde değil , sadece şaşırma benimki.
Sosyal ağlarda paylaş

Öff patinin troll/geyik yüzü iyice işi çirkinliğe vurmaya başlamış.

RamsesII nasıl saldırsam da dikkat çeksem diye düşünmüş, ama becerememiş,iki ihtimal var,ya 7/24 fashion tv ve victoria secret izliyo veya adamın 2 gözünde en az 5 numara astigmat var, senin yüzünle arkadaki adamın yüzünü ayırt edemiyo.

Hepsini geçtim, hiç bi kadına "yüzün çirkin, ıyy şişko" gibi şeyler söylenmez. Hele ki tanımadığın ve muhabbetin olmayan bi insana. Söylersen, böyle de karşında cevapları bulursun. İnsanlarla bu şekilde iletişim kurulmaz.

Yüzü çirkin dediğin kadının çok hoş gülümsemesi, beyaz dişleri, 2 de yüzüne yakışan gamzesi var ve gayet çıtı pıtı(Sezarın hakkı sezara).

Aramızdaki sayılı gençlerden de biri, 25 yaş altı patiler bi elin parmağını geçmez forumda.

My body is ready, saldırabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne diyonuz siz ya, madem ki hoşlandığınız şey insanlara çirkin, tipsiz, şişko denilerek küçük düşürülmeye çalışılması, o zaman hepiniz sivilceli şişko tipsiz çirkin forum trollerisiniz.

Bu mu yani istediğiniz. Bu kadar alçalabiliyosanız, benim söyliyeceğim başka bişey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...