Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iskambil kağıdı

senko

Öne çıkan mesajlar

Plastik destede Kem ve Mon Jeu. Kağıt destede Bicycle, Bee ve yine Mon Jeu.

Plastik deste her zaman daha iyidir, "elinden kayar" gibi süper yorumlar olmuş da kartları elinden düşüren adam kart oyunu oynamasın :p Kartı yaralayacak, kıracak, üstüne sigara külü vb. düşürecek potansiyeli olan ayı gruplara giderken kağıt deste iyidir, onun dışında plastik.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...

evet arkadaşlar bir adet theory 11 tycoon green limited edition ve bicycle vintage classic destelerini alarak cardistry kariyerime ilk adımımı attım.

niye diye bende sordum kendime. çünkü böyle beyin-uzuv koordinasyonu sağlayan alışınca otomasyona bağlayan şeylerin yararlı olduğunu düşünüyorum. enstruman çalmak skateboard yapmak felan hep bu işe yarıyor. cardistry ile uğraşmak ego tatmini içindir gibi bir genel algı var internet üzerinde o yüzden bu açıklamayı yapma gereği duydum.

Sosyal ağlarda paylaş

2015 yılbaşına yakın açılmış konu. 5 senede silinmemiş zihnimden. 2015 yılında ne yaptığımı hatırlamıyorum şu an, ama bunu hatırladım. o zaman yoktu böyle kartlar sene 2019 olunca gelmiş. daha kimbilir neler var trde olmayıp gelecek.

Sosyal ağlarda paylaş

On 06.01.2015 at 05:21, Baggio dedi ki:

Plastik destede Kem ve Mon Jeu. Kağıt destede Bicycle, Bee ve yine Mon Jeu.

Plastik deste her zaman daha iyidir, "elinden kayar" gibi süper yorumlar olmuş da kartları elinden düşüren adam kart oyunu oynamasın ? Kartı yaralayacak, kıracak, üstüne sigara külü vb. düşürecek potansiyeli olan ayı gruplara giderken kağıt deste iyidir, onun dışında plastik.

iskambil kağıdı konusunda bile birilerine sinir kusmuş adam

neyse 10 senede ufak ufak smiley fln katmaya başladı aralara

Black-ice tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...