Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Until Dawn (Only on PlayStation 4)

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Bitirdim bu sabah.
8-10 saat civarı Sürüyor. Ama benim baya bulamadığım totem, ipucu vs kaldı. Girip bakmadığım yerler de olmuş demek ki.

Oyunun sonlarında ortam coşuyor.

Chris ile wendigo avına çıktıktan sonraki kaçışta mefta oldu. Reflekslerinize bağlı hayatı. Ben bir qte kaçırdım ve Chris'in kelleyi aldı yaratık.

Ashley ile sesi takip edip kilitli Kapağı açınca mal gibi o da gg oldu.

Emily sürtüğünü Mike ile vurdum. Boşa vurmuşuz gerçi ama oyunun en itici karakteriydi.

Jessica ve Matt ile madenlerden kaçarken saklanmayıp götü kurtaralım hemen diyerek koşmaya karar verince Jess yakalandı. Matt şafağı gördü madenden çıkıp ve yırttı.

Josh, Hannah'ın wendigosu tarafından katledildi.

Son bölümde evde Mike ve Sam ile wendigo atağından sağ kurtulup evi ateşe verip dışarı çıkabildik.

Sonuç 3 sağ 5 ölü.

Bakalım haftaya da hepsini kurtarmaya kasıcam. Gerçi Josh kurtulamıyormuş diğerleri ile. Ya ölüyor ya da wendigo olduğu alternatif bir sonu oluyormus.

Sosyal ağlarda paylaş

must play...

emily sağlam nefret etsem de vurmadım.

ashleye ayar oldum, chris'in ölümüne sebep olabiliyor. nedeninin söylemiyim.

jessica oyunun başında öldü aşırı başında öldü öyle diyim. 00.12 :)

ben de 3/8 yapabildim. sam em ve matt...
gerçi mike çok mallığımdan öldü. mike'ı kurtarcam diye bir hareket yaptım ölümüne sebep oldum :D

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
3 kişi oynayıp bitirdik. Her karakter değiştiğinde gamepadi başkası aldı işte. Öyle öyle eğlendik baya.

Bitirmeyen bakmasın

Ashley ve Matt kurtuldu bizde bi tek sdf.

Sam ve Mike kurtulsun istiyorduk ama en son kuzen heycandan gülmeye başladı sabit tutamadı gamepadi, öyle yalan oldu Sam. Mike'da patlattı kendini sonra.

Chris'le wendigo hunter birlikte öldüler. Jessica'da ilk kaçırıldığında yetişemedik.

Emily'i de ısırığın bir şey yapmadığını bile bile vurduk direk. Koymadı hiç dsf

Josh'un da kafasını patlattı Wendigo Hannah.

Kötü ruh değilde Wendigo çıkması hoştu birde. Çok kullanılmayan bi yaratık seçmeleri iyi olmuş.

Lore da güzeldi. 50'ler deki minerlar filan.

Piskopat'ın da sesinden Joshtur bu dediydik direk de öldürerek güzel twist koymuşlar.

Bide o kadar jumpscare filan var ama en çok en baştaki kunduz da korkmuşuzdur heralde sdf

birde şu cover iyiymiş.
http://www.youtube.com/watch?v=uwNTQO50bQE
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Oyun güzeldi ya. Ama kısaydı diğer arkadaşların dediği gibi.

Totemleri tamamlayamadım hali ile videoyu açamadım. Tekrar uğraşasım da yok herşeyi arayıp bulacam diye valla.

Ben son ana kadar bir tek Chris'i öldürmüştüm ama son andaki seçimimle Emily ve Mike'ı da öldürdüm. Gerçi sonradan tekrar oynadım ki sonunu meğersem hepsi kurtulabiliyormuş evdeki.

Josh her türlü ölecek gibi ama bir yerde okuduğuma göre eğer tüm ipuçlarını bulursak Hannah ve Beth ile alakalı kurtulabiliyormuş deniyor.

Genelde doğru seçimler yapmışım. Bir tek silahı Ashley'e doğrultmam kaltağın kin beslemesine yol açmış :D

Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Oyun güzeldi ya. Ama kısaydı diğer arkadaşların dediği gibi.

Totemleri tamamlayamadım hali ile videoyu açamadım. Tekrar uğraşasım da yok herşeyi arayıp bulacam diye valla.

Ben son ana kadar bir tek Chris'i öldürmüştüm ama son andaki seçimimle Emily ve Mike'ı da öldürdüm. Gerçi sonradan tekrar oynadım ki sonunu meğersem hepsi kurtulabiliyormuş evdeki.

Josh her türlü ölecek gibi ama bir yerde okuduğuma göre eğer tüm ipuçlarını bulursak Hannah ve Beth ile alakalı kurtulabiliyormuş deniyor.

Genelde doğru seçimler yapmışım. Bir tek silahı Ashley'e doğrultmam kaltağın kin beslemesine yol açmış :D

josh

Josh kurtulabiliyor evet ama eğer kurtulursa after credits sahne de wendigoya dönüşüyor. Onun için iyi son yok yani sdf

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 6 ay sonra ...
Anelor said:

nasil oynuyosunuz abi su oyunu 5 kisi. bizde oturduk bi aksam boyle her kafadan bi ses cikiyo alkol vs derken iyice boku cikti kapatip disari ciktik.

ahaha abi işte her karakter değiştiğinde oynuyoruz yok öyle git yok şöyle yap falan alkol malkol boku çıkar tabi de azar azar işte :D dfklsjdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
aldim ve pisman oldum :P 2 saatlik downloadum gece rutin yasanan alakasiz 2dk lik elektrik kesintisi yuzunden bozulmus, en bastan indiriyor ki gece kusuna yetismiycek bu hesapla :(

AKKnizadaaaaaa, 21.yy da hala istanbulun gobeginde beceremediginiz elektrik dagitiminizadaaaa, icine ettiginiz doviz kurunadaaaa diye basliyorum sonra buyuk oyunu bozdugumuz ve kartlarin yeniden dagitildigi gercegini hatirlayip susuyorum

sinir ilaci icicem simdi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...