Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 3

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Yönetici açık açık çok şükür topçuların hepsi alacağım yoktur belgesini imzaladı diye açıklama yapıyor. Harbi beyin yok, uefa bunu direk kullanıp aha sahtekarlık yapmışsınız diye 1 sene bize yapıştırdığı gibi yapıştırırsa görürsünüz. Bize verilen cezada usülsüzlük adı altındaydı, bu belgeler vs yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

dun zamanında kac sene yoneticilik yapmıs sinan engin soyledi iste. senet veriyosun bazen yabancı futbolcular seneti kabul etmeyebiliyor diye. zorluk cıkarmaktan bahsedilen sey o. sonucta senet "vadesi geldiginde" karşılığı olması gereken bişey. Ancak vadesi geldiginde karsılıgı olmazsa yolsuzluk olmus olur. Sen ve futbolcu arasında paranı 2 ay sonra odedim/once odedim hesabı olabilir ona fifa-uefa futbolcu bas vurmadıgı surece karısmaz/karısması da komik olur.

Diger turlu uefanın ffp olarak baktıgı sey bunlardan baya bagımsız zaten total gelirin/harcaman ve borcuna bakıyor. yoksa sanıyor musunuz PSG Ibrahimovic'in parası yatmadı diye uefadan ceza aldı. Hayır futbol gelirlerinin futbol giderlerini ortmesi gerekiyor olay o. Bunun icin de futbolcunun parasını alıp almadıgına bakmalarına gerek yok zaten gelir-gider kalemleri belli.

ha acıklama aptalca mı? cehennem evet. "oyuncuyu taraftar onunde oveyim ayrıca da bakın benim varlıgım ne kadar onemli beni nasıl da dinliyorlar diyeyim" icin boyle acıklama yapılmaz yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Albayrak çok amatör ya. Tam aferin delisi. İstiyor ki herkes vay be bu Albayrak ne büyük adam nasıl bitirdi hemen sorunu desin.

Ulan bir b.k yedin sus bari. Bütün medyaya marifet gibi açıklama yapma. Futbolcu ile aranda kalsın. Sanki yaptığın gayet legal birşey adasdadas.

Kesin bu yabancı futbolculara parasını verip yerlileri kandırmıştır. Bak yabancılarda imzalıyor siz imzalamazsanız ayıp olur diye.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada aklıma geldi, lig radyoda dinledim ama sonuna yetiştim tam olarak konuyuda anlayamadım ama yanılmyorsam Serpil Hamdi Tüzün nün zamanında istifa etmesi ile fatih terimin bir alakası varmış, mehmet ayan illa söyle söyle diye ısrar etti, fatih terim diyincede sesi kesildi, bilenlerbilir kendisi yaman ft cidir :)

bu arada Serpil Hamdi Tüzün hoca fatih terimi fatih terim yapan kadroların çoğunu oluşturan adamdır
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş'ı Beşiktaş yapan adam asıl asdfsd Onun sayesinde kulüp efsane yıllarını yaşadı. Hatta Türk futbolu diyelim. 2000'lere kadar hem milli takımda keşfedip yönlendirdikleri hem de Beşiktaş'ta yetiştirdikleri ile Türk futbolu üç beş başarı kazandı.

Biz diyoruz zaten yeni stadda bir tribün ismi falan verilsin adama diye, en kötü İnönü'nün oralara heykeli dikilsin diye de ...

Ayrıca dediğin olay milli takımla alakalı yanılmıyorsam. Milli takım ve Beşiktaş'ı birlikte götürürken bayağı günahına girmişler. Bunu çok önceden bir programda dinlemiştim ben de işte yapamadım Beşiktaş'a geri döndüm vs. demişti.

Ne ve nasıl baskı yapıldı bilemem de adam zaten sonradan emekli olmuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya 92 de u-21 ile avrupa şampiyonu oldu serpil hoca, yardımcısı FT idi. Sonra işte direkt Milli takım teklifi vs. gelmişken bıraktı. Onun önce u-21 görevini FT aldı, sonra milli takıma o geçti. Ardı da geldi zaten.

Yani o dönemle ilgili zaten çok şey söyleniyor da adam ve yanındakiler anlatmıyor. Yakışmaz bize vs. diyor. Kendisi de zaten emeklilik istiyormuş ki kasmamış hiç, yoksa o dönem hem BJK'yi de hem de medya gücünü vs. arkasına alıp yok ederdi FT'yi asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Yani o dönemle ilgili zaten çok şey söyleniyor da adam ve yanındakiler anlatmıyor. Yakışmaz bize vs. diyor. Kendisi de zaten emeklilik istiyormuş ki kasmamış hiç, yoksa o dönem hem BJK'yi de hem de medya gücünü vs. arkasına alıp yok ederdi FT'yi asdfasd
keşke yok etseymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...