Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 3

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Bu taraftara rağmen başarılı ilginç bir tabir. O noktada senle aynı düşünmüyorum. Bu taraf başarılı döneminde de başarısız döneminde de bu takımı destekledi. Kimsenin günahını almaya gerek yok.

20 tane şampiyonluk almak her sene düzenlenen bir turnuva için, benim bakış açıma göre bir başarı değildir. Benim taraftar olarak görmek istediğim şeyler bambaşka. Ama böyle bir hükümet, böyle bir federasyon ve yöneticilik algısı varken, Türkiye'den dışarıya açılmak kolay değil.

Bu taraftar ne zaman maça gitmiyor ve ne zaman nefret ediyor ben sana söyleyeyim. Ne zaman samimiyetsizlik başlıyor, ne zaman kaypaklık başlıyor, o zaman bu takım nefret ediyor. Mesela Hakan Balta örneği. Bu adamdan bir sezon herkes nefret etti, neden? Çünkü adam yalandan koşup, yalandan top oynayıp, umarsızca davranıyordu. Şimdi aynı nefreti duymuyor insanlar bu adama karşı. Çünkü herif o dönemki kaypaklığını bıraktı.

Benzer bir örneği de Selçuk için vereyim. Çok güzel, 2 gol attı, 3 maçtır koşuyor ediyor, anlıyorum. Ancak ben bu adamdan nefret ediyorum. FIFA oynarken bile atıyorum takımdan. Hatalı pas attığı için değil, yalandan, samimiyetsiz maçlar çıkardığı için sevmiyorum. Yuhalanınca incilerinin dökülüp, forma çıkarıp, pazubandını fırlatmasından nefret ediyorum. Kimler yuhalandı bu takımda böyle artist tavır sergilemediler.

Volkan'ın bir tane adamdan küfür yiyip, incilerinin dökülüp milli maçı terk etmesi de aynı şey. Bu Ömer Çatkıç'ın (ki ben de antipatik buluyorum) annesine 45dk küfür edildi, şaka konusu bile oldu ama adam çekip gitmedi. Volkan'a ne oluyormuş da mesela, 3 temmuz süreci sonrası 2 milli maçta kaypaklık yapıp, sonuncusunda da maçı ve stadı terk ediyormuş?

//

Okumam dediysen sözün özü: Bir iş için sana para ödeniyorsa sen o işi yapmak için uğraşırsın. Yapma çabası göstermiyor ve sadece insanları kandırıyorsan kaypaksındır ve hakkaniyet inancı olan insanlar da senden nefret ederler. Basit bir mantık.

Sostizm said:

doubleW said:

Sosyal ağlarda paylaş

Hiç kusura bakmayın da, hangi teknik direktör olursa olsun sahaya çıkıp oyununu oynayan sneijder ya da melo gibi bi adamla, beğenmediği teknik direktör olunca götünü yayan, forma fırlatan, koşmayan, trip yapan ergen futbolcular bir mi olacak?

Böyle adamları sırf galatasarayın futbolcusu diye körü körüne savunamam, savunan varsa da problem vardır.

Düşünün bi işletmeniz var. Eleman çalıştırıyosunuz. Elemanlardan bazıları şeflerini beğenmiyor diye, aldıkları maaşlar da piyasaya göre gayet yüksek olmasına rağmen artislik yapıp iş yapmıyor, iş yavaşlatıyor.

Diğer elemanlar da amire şefe bakmayıp işini yapıp aldığı parayı hakediyorlar.

Hangi elemanı kovarsınız?
Sosyal ağlarda paylaş

DoubleW said:

TD yi beğenmeyipte , oynadığı futbolu hiç konunun içine hiç katmıyorum, yaptıkları maçlarda olmayan mücadeleleri futbolcuların td ye tavır koyma şekilleridir.Bu tavır aslında futbolcunun karakteriyle 1 e 1 alakalıdır.İyi oynamayabilir bir futbolcu ama mücadelenin kötüsü olmaz.. Gs ye baktığın zaman prandelli zamanında ve hamza zamanında oyunda bana göre öyle abartılı bir baskı aflan yok ama istek mücadele artmış farkediliyo..Oyuncular demek istedikleri adamla oynayıp istemedikleri için takımı dinamitleyebiliyolar.

Abi biz bu kısmı sostizim'e malesef anlatamadık. Anlatabildiğimiz zaman her şey çok farklı olacak. En azından neden nefret ettiğimizi anlatabilmiş olacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...