Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

Celtics said:

donanımda da fark var az da olsa. 150-200 lira fazla vermeye değer. satarken 2.el değeri de her zaman iyi olur pro'ların ileride.

edit: şöyle söyliyim, zaten ps4'ü olan adamın pro alması dünyanın en saçma işi.

ama hiç ps4'ün yoksa da gidip ps4 pro dururken ps4 almak dünyanın en saçma işi.

Pek az değil, grafik işlemesi 3-4 kat güçleniyor, biraz upscale falan da olsa 4K geliyor, VR geliyor, bir sürü oyun Pro'ya göre remaster ediliyor, exclusivelerin odağı Pro oluyor falan filan. Saçmalık konusunda ikinci maddene tamamen katılıyorum ama upgrade de o kadar saçma değil eskisini güzel fiyata okutabilirsen.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

bombilo said:

anacığıma bi vacuum cleaner robot alayım diyorum var mı tavsiye edebileceğiniz bişiler?

Ben birkaç geçen araştırdım.

Bunlar ilk çıktıklarına göre daha iyiler ama iyiler de son derece pahalı ve o parayı pek haketmiyorlar gibi.

Halıya oraya buraya takılacak, yerine geri dönemeyecek, aralarda bazı şeyleri çekemeyecek, hergün temizlenmesi lazım, takılsın 3 4 gün diyemiyorsun mesela. Bunların üstüne annen beceremeyecek ne aldın bana diyecek vs..

Onun yerine ben şeye karar verdim gibi Dyson'ın kablosuz sadece sopadan ibaret makinaları var. Pili 20 dakkada falan bitiyor galiba ama kablosuz ve aşırı mobil olduğun için bütün evi 20 dakkada süpürüyorsun. Aşırı pratik bişi. 2 kere arkadaştan ödünç aldım, çok memnun kaldım

var mı şunun model ismi. işyerindeyim diye midir nedir bilemiyorum. hem anneme hem bizim eve alayım diyorum. çok sikimsonik bir rakamı yoksa tabi. hoş dyson dedin. yanında muzla beraber gelir herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

ginaly said:

slim 500gb tek kollu makina,

https://www.amazon.de/gp/product/B073QRG1YR/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

tr gönderimi yapılıyor,
197 öyro.

çok iyi mi, aslında iyi de kur yüzünden meh dedirtiyor.

heh şunu bekliyordum...

geçen yıl 550 tl ye gelmişti bana bu
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

senko said:

ginaly said:

slim 500gb tek kollu makina,

https://www.amazon.de/gp/product/B073QRG1YR/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

tr gönderimi yapılıyor,
197 öyro.

çok iyi mi, aslında iyi de kur yüzünden meh dedirtiyor.

heh şunu bekliyordum...

geçen yıl 550 tl ye gelmişti bana bu

geçen sene kaç euro'ya düşmüştü fiyatı?
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

PlayStation VR - Headset + Camera Bundle + 250$ + 47$

https://www.amazon.com/PlayStation-VR-Headset-Camera-Bundle-4/dp/B0747YTV7B?SubscriptionId=AKIAJ7T5BOVUVRD2EFYQ&tag=camelpopular-20&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B0747YTV7B&th=1

PlayStation VR - Skyrim Bundle + 349$ + 62$ - Prime only

https://www.amazon.com/PlayStation-VR-Skyrim-Bundle-4/dp/B076PW5K56/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1511337425&sr=8-4&keywords=playstation%2Bvr&th=1

Bu arada Skyrim bundle'ı versiyon CUH-ZVR2, diğer bütün bundle ve kutuları CUH-ZVR1. Ayrıca TR'de satılanlarda CUH-ZVR1. CUH-ZVR2'nin olayı;
...

oo vr, alırım bi dal.

nvme ssd indirimi gören olursa haber etsin, 240-250gb.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

r/buildapcsales

Şuradaki indirimleri takip edin. İndirim Amazon'da olmasa da uçuk bir indirim değilse Amazon price-match yapıyor çoğu zaman.

Amazonun price match yaptığı görülmüş duyulmuş şey değil bea? Hatta direk Google'layınca Amazon price match diye bizim böle bi policy yok kusura bakmayın falan diye çıkıyor olması lazım, birkaç ay önce öyleydi en azından
Sosyal ağlarda paylaş

Matchledi abi hepsini sıradan işte, çoğu Prime-only oluyor ama ilk etapta.
Bak Asus MG278Q koymuştum Newegg'den, sonra aynısını Amazon'dan koydum geçmiş sayfalarda. EVGA Supernova 650W G2 var mesela, Evga.com'da indirime girdi, Amazon onu da matchledi gene.
Steam Link için de gene matchleyebilir, gerçi stok gözükmüyordu ama gayet mümkün.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...