Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

G930 kopma sorununu şu şekilde cozmustum ben. Sonradan yazılım güncelleme vs ile cozduler mı bilmiyorum.

(Logitech Customer Support)

Regarding the headset power itself off please follow the steps below to resolved the issue.
1- Close the LGS (Right click the icon on task bar and select exit)
2- Go to my computer – Windows – Program Files – Logitech Gaming Software – Resources – G930 – Manifest
3- Right click “Device_Manifest” and select edit
4- Look for battery turnOffInterval="900" and change the value to “0”
5- Save the file to desktop
6- Copy the file from desktop to My computer – Windows – Program Files – Logitech Gaming Software – Resources – G930 – Manifest
7- Make sure you replace the file
8- Restart the computer
9- The issue must be solved.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala g933-g930-hiçbir şey almamak arasındayım. g430 kullanıyorum. daha 6 ay falan oldu alalı. memnunum genel olarak. sadece ara sıra kabloya atarlanıyorum. başka bi thread'de ona isyan edince (bi gün gamepad kablosuyla güçlerini birleştirip beni esir almışlardı resmen) herkes "yea kablo ne sene olmuş iki bin kaç, once you go wireless, you can never go back" çekmişti.

-g930 70 dolar + 10 dolar shipping + gümrük vergisi yok. tr master race'te 400-600 lira civarı.
-g933 100 dolar + 10 dolar shipping + gümrük vergisi 50 dolar. tr master race'te 800-1200 lira civarı.
-g930'un suni derisi zamanla (ne kadar zamanla?) soyuluyor diyorlar.
-g933'ün earcap'leri daha nefes alabilir bir şeyden yapılmış, çıkarılıp yıkanabiliyor.
-g933 daha güzel görünüyor.
-ben bi 2 saat falan review izleyip kendimi ikna edicem sanırım 933'ü almaya da ürün fiyatı/2 gümrük vergisine de uyuz olmadım değil. bıngıl şansı da yok bende.

gerçi o amazon'un "kardeş gümrük vergisi vermene gerek yokmuş, buyur para üstünü" olayı random mı oluyor yoksa yıllık x liralık hakkımız var da onu geçene kadar amazon otomatik iade mi ediyor, onu bilmiyorum mesela. sayısız amazon topiğinde anlatılmıştır ama sorayım yine de: nasıl oluyor o olay, bilgisi olan var mı? edit: random'mış. ama bu ara gümrük memurları "bu ne la herkes amazon'a yüklenmiş BF diye. ben anlamam kardeşim herkes vergisini verecek. siz kimsiniz ya?" der kesin lel

ya da direk bıngıldak'tan rica etsem de o sipariş verse, ben de ona eft mi yapsam sdfsaf
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Sağlam indirimli traş makinası görürseniz haber edin plzzzz

http://www.hepsiburada.com/braun-series-7-799cc-7wd-cc4-tiras-makinesi-p-SGBRAUN790?magaza=Hepsiburada

Bunu sepete eklediğinde 449tl'ye düşüyor ki , ödeme sırasında katakulli yoksa çok iyi fiyat.Amazon'da kategorisinde bestseller şu an , fiyatıda 150usd.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Masakari said:

Sağlam indirimli traş makinası görürseniz haber edin plzzzz

http://www.hepsiburada.com/braun-series-7-799cc-7wd-cc4-tiras-makinesi-p-SGBRAUN790?magaza=Hepsiburada

Bunu sepete eklediğinde 449tl'ye düşüyor ki , ödeme sırasında katakulli yoksa çok iyi fiyat.Amazon'da kategorisinde bestseller şu an , fiyatıda 150usd.

hepsiburada'da güzel fiyatlar var ya, sepette %20-25 falan verdiği zaman uygun fiyata geliyor yani.

ama şu tarz tıraş makinesini bi türlü tutmadım ben. bana göre ya berber makinesi gibi olacak kirli sakal bırakacak, ya da böle 3 tane yuvarlık başlıklı philipsler var ya o tarz, onlar baya iyi kesiyor ve bu tarza göre çok daha rahat hareket ettiriyorsun suratta.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Klavye konusunda cok kararsızım ya.
G 910 cok tatli duruyor
Corsair ve razerlar falan da var pfff

ben şunu alıcam https://www.amazon.com/gp/product/B00ZUPOMDQ/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
switch için brown - red karar verebilsem bi..... allah aşkına birisi sölesin şu çok daha iyi şunu al diye. aliim gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

applev0dka said:

G 910 cok tatli duruyor

ben şunu alıcam https://www.amazon.com/gp/product/B00ZUPOMDQ/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
switch için brown - red karar verebilsem bi..... allah aşkına birisi sölesin şu çok daha iyi şunu al diye. aliim gitsin.

Aynen sabo bunu ben de gördüm fiyatı cok guzel
Switch konusunda cahilim ya ses disinda cidden basarken iki switch arasındaki farki anlamak mumkun mu
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

G 910 cok tatli duruyor

g910'um iki modeli var: orion spark ve orion spectrum. spark'ta komple içbükey keycap'ler. "süper klavye ama bu keycapler ne allah belanızı versin" dendi diye spectrum'u çıkardılar, her şeyi aynı, sadece keycapler daha da kötü: sadece wasd iç bükey, diğerleri düz. yazarken saçma geliyor, gaming'e de pek katkısı olacağını sanmıyorum. hani alacaksan spark almanı tavsiye ederim.

bunların ikisi de logitech'in kendi icadı olan romer-g switch kullanıyor. yine aynı switch'li g810 kullanıyorum, memnunum. ama ilk mekanik klavyem olduğu için herhangi başka bir şey de kullansam beğenirdim bence <3

romer-g olmasın, blue/red switch falan seçebileyim, mutant keycap de olmasın diyorsan g610 var. ama tek renk led'li. beyazdı sanırım.

bi de dışardan klavye mi alınır ya, türkçe karaktersiz kullanamam ben deliririm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...