Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garrison

toggie

Öne çıkan mesajlar

abi alchemy yi bitirmişler. yani hakikaten bitirmişler. bi kere transmute olayını tamamen kaldırmışlar. sadece flask yapabiliyosun başka hiç bir numarası yok. şu anda silmeyi düşünüyorum yani alchemy yi karakterden başka bi meslek kasmayı düşünüyorum. sçarım flaskına ya. mastery olayını komple kaldırmışlar herhangi bi transmute zaten sözkonusu değil.

ore lar prospect edilmiyo şimdilik. şimdilik dedim ama sanıyorum ki ilerde de prospect edilmicek. enteresan bi hal almış ortalık ben anlamadım. görünüm olarak muhteşem bi expansion ama içerik olarak berbat.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an sadece göreve yolluyorum ben followerları birde daily leri yapıyorum. Başka da anlamadım bir şeyden. Hangi binayı dikicem hangisi gereklidir. Meslekleri de wod da alır kasarım diye bıraktım sadece 700 mining var şimdi yanına hangi mesleği almalıyım para kasmak için bu son değişmelere göre bunları hiç bilmiyorum garrison olayını askıya aldım şimdilik sadece göreve yolluyorum birde kristal veren daily i yapıyorum yeterli şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yatırm maliyeti işte öyle düşün, aslında u garrison ortalıkta enflasyonist ortamı yaratan para fazlasını eritmek için bile yapılmış olaiblir

baksana adam 150k ile girdim 3k kaldı diyor ki AH de 20K ya balta falan gördüm

bir de kendime bakıyorum.. 12k param var.. o da 2005 den beri birikmiş olan :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...