Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garrison

toggie

Öne çıkan mesajlar

Bütün binalar iş yapıyor mesleği olmasa bile, hatta lvllarken direk kullanacağın item da geliyor. Ama 2 dezavantajı var. Craft için gereken mavi reagentlar work orderlardan geliyor ve professionların daily cdları olmadan iki kat uzun sürüyor toplaman. Bide yalnızca profession sahipleri mavi craftedları epix e upgrade edebilecek itemı craftlıyor. O itemlar bop mu değil mi bilmiyoruz ama boptur heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende 2 tane gathering skill'i var, ondan soruyorum.

skinning - mining var

barn lvl 2
mine lvl 2

attım, storage var lvl 1, scrapyard var lvl2

başka ne atsam bilemedim, veya bir şey atmalı mıyım?

mesela tailor attım, düşen clothlarla work order verebiliyor muyum? work order karşılığı ne veriyor ki? barn'da mesela hayvanı veriyorsun sana skin'i veriyor ama tailoring'de öyle bir yapı yok?
Sosyal ağlarda paylaş

Cloth değil de fur düşüyor beastlerden, tailoringin mat sumptuous fur. Bundan 5 tane verip work order açıyorsun, sonunda mavi crafting itemı veriyor hexweave cloth. Sonra o clothlardan 5 tanesiyle cloth item craft ediyorsun. Bu hexweave i elde etmenin 2 yolu var, ya work order ya da tailoring daily cd.

Bütün crafting binalarında mantık aynı. Inscriptioncıya pigment veriyorsun, karşılığında war paint yapıyor. Blacksmithe ore veriyorsun BS mavi itemını yapıyor falan filan.

Ha lvl100 mavi itemları craftlamak 100 warpaint istiyor, her work orderdan 1er tane alsan.... Ama sende o profession olursa daily cd patlatıp bi 10 tane de kendin ekliyorsun work orderdan gelenlere.
Sosyal ağlarda paylaş

Bonus xp veren görevler dışındaki görevlere gönderip faillasan da en kötü logdan kalkmasını sağlayacaksın. Yeni gelenlerde düşük lvl da çıkar. Bonus xp en değerli getiri şu anda, onlar mümkün olduğunca faillanmadan yapılmalı.

Garrison resources için stash var hemen ana binanın yanında, devamlı üretiyor. Onun harici treasures of dreanor addonunu indirip haritada gezeceksin stash ve rare mob kovalayacaksın, eksik questlerin varsa onları yapacaksın. Misal arrakkoa bölgesinde 100er veren 3 tane quest var bounty hunt şeklinde. Bide medium plot binası lumbermill i erken yapmak lazım, o da getiriyor resource.
Sosyal ağlarda paylaş

Onu yapmayın, blue geldi %50 xp penalty var. MMO champte bugün gördüm ben de

said:
When Followers are below a mission’s level, they get a reduced percentage of the mission XP as well as any bonus XP earned.

Followers that are 1-2 levels below the mission level:
The Follower’s level number is displayed in orange, meaning they only receive 50% of the mission XP and bonus XP.

Followers that are 3 or more levels below the mission level:
The Follower’s level number is displayed in red, meaning they only receive 10% of the mission XP and bonus XP.

http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/15270569154?page=1#1

Boş durmasındansa %10 da xp alması iyi tabi de totalde verimli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Onu yapmayın, blue geldi %50 xp penalty var. MMO champte bugün gördüm ben de

said:
When Followers are below a mission’s level, they get a reduced percentage of the mission XP as well as any bonus XP earned.

Followers that are 1-2 levels below the mission level:
The Follower’s level number is displayed in orange, meaning they only receive 50% of the mission XP and bonus XP.

Followers that are 3 or more levels below the mission level:
The Follower’s level number is displayed in red, meaning they only receive 10% of the mission XP and bonus XP.

http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/15270569154?page=1#1

Boş durmasındansa %10 da xp alması iyi tabi de totalde verimli değil.
bu post bugun geldi ben de yeni gordum yapmıyorum artık =) bosa giden xplerim =(((
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

ahmedinejad said:

Mevzu iyi hoş da horde'un garrison ne kadar kötü cidden ya. Alliance kıskandım ilk kez.

aylardır söylüom ben

scorch said:

bir ben mi takılıyorum şu kalite farkına?

http://i.imgur.com/twCBTAm.jpg

yemin ediyorum fikirtepe varoşlarından farkı yok horde garrison'un.

binalar bile aynı birbirinin ne ne asla anlaşılmıo

adamların saat kulesi bile var, biz tahtadan wc ye sıçıyoz :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...