Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoD Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

Travel time'ı var demek Instant değil demek yanlış diyorum.

Asphyxiate in ne travel time ı var ne de casti, çatur çutur ranged instant cc. Ama onun da 30sn cd u var. Bi + bi - şeklinde düşünülmüş işte cclar, bunu bile görüp takdir edemiyorsunuz. Anca oyunda eşitlik yokkkk ='((((
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

xunn said:

Travel time'ı var demek Instant değil demek yanlış diyorum.

Asphyxiate in ne travel time ı var ne de casti, çatur çutur ranged instant cc. Ama onun da 30sn cd u var. Bi + bi - şeklinde düşünülmüş işte cclar, bunu bile görüp takdir edemiyorsunuz. Anca oyunda eşitlik yokkkk ='((((

1/10
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır Dinan, sen oynamayı bilmiyorsun aslında hunterlara karsı alabileceğin birçok countermeasure var.

O trap kendi kendini oturtmuyor, adam skill'e basıp sonra üstüne tıklıyor. Söylerken kolay ama practice'te o kadar kolay değil, yanlış gidebilecek birçok şey var o senaryoda.

Her steady/aim shot'ın benim ice novam kadar vurdugunu da lütfen unutma. Mage'ler instant atıyor, hunterlar koşarak cast ediyor. Interrupt veya silence yemiyoruz ama cast var yani. Adı cast.
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

abi dün druid - rogue arena yaptık 2v2
üstünüze afiyet %70üstü win rate ile oynadık
1 tanesi hariç - ki o da patatesti- hunterların hepsine yenildik.
tesadüf mü?

hunter op ancak feral dudu da op. Hele yanında başka bir rogue yada feral dudu varsa. kımıldayamıyorsun stun stun stun disorient.
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

abi ben çalışmıyorum zekiyim ondan yapıyorum psikolojisiyle
hunter iyi değil ben iyi oynuyorum tatminini yaşayabilmek için bu kadar kasmanıza ne gerek var anlamıyorum

kimsenin kastigi yok ki, kimse hunter iyi oynuyorum dememis bakarsan postlara. sadece asiri bir QQ var ortada baska OP bi dunya sey varken
Sosyal ağlarda paylaş

ben oynuyorum ve 2k üzerinde şuan resto druid/monk trapleyemiyorum bütün maç boyunca 2 bilemedin 3, conclusive shot atar atmaz zıplıyor adam yanına bile yaklaşamıyorsun..

xunn mage oynadığı için bukadar cok ağlıyor da hunter zaten 60'tan beri mage'in antisi, normal.. mm silence shot falan varken daha kötüydü..

mage / s.pri / r.dru gibi bir setup var god comp onu oyna cc chain nasıl yapılıyor anlarsın..
Sosyal ağlarda paylaş

BioHazarD said:

Longshanks said:

abi ben çalışmıyorum zekiyim ondan yapıyorum psikolojisiyle
hunter iyi değil ben iyi oynuyorum tatminini yaşayabilmek için bu kadar kasmanıza ne gerek var anlamıyorum

kimsenin kastigi yok ki, kimse hunter iyi oynuyorum dememis bakarsan postlara. sadece asiri bir QQ var ortada baska OP bi dunya sey varken

Aşırı bi QQ var çünkü gerçekten OP
valla objektif bir şekilde hunter oyanayanın kendi classının OP olduğunu kabullenememesini anca böyle açıklayabiliyorum.
Evet hunter OP demek, bunu kabullenmek neden bu kadar zor?
Ben mesela rogue oynuyorum, combatın SR ile 12 sn kidney saçmalığını epey kullandım ve OP olduğunu kabul ediyorum. Nerfleneceğini tahmin ederek sub'a geri döndüm ve nerflendi.
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

ben oynuyorum ve 2k üzerinde şuan resto druid/monk trapleyemiyorum bütün maç boyunca 2 bilemedin 3, conclusive shot atar atmaz zıplıyor adam yanına bile yaklaşamıyorsun..

xunn mage oynadığı için bukadar cok ağlıyor da hunter zaten 60'tan beri mage'in antisi, normal.. mm silence shot falan varken daha kötüydü..

mage / s.pri / r.dru gibi bir setup var god comp onu oyna cc chain nasıl yapılıyor anlarsın..

Teşekkürler Challenger-kun. Ben hayatımda hiçbir expansionda DK release harici bu kadar noskill bi class görmedim, üzgünüm.

Lütfen RMP Glad almış insanlara flavor of the month'la 2k görüp heyecanlanıp chain CC anlatmayalım, daha zarif olur. Herkes hunter gibi DR'sız interruptsız CC atmıyor zira. Bütün forum hemfikir, bir siz hunterlar aglıyorsunuz "VALLAHİ OP DEĞİLİZ, VALLAGİ EZ MODE DEĞİL ÇOK İYİ OYNUYORUZ O YÜZDEN HEP"

Her flavor of the month gibi agzınızı kapayıp sessiz sessiz oynasanız sorun olmayacak ama hunter işte abi. Her zaman lamer classı oldu. Yeni dogan ogluna BM Hunter açmış arkadaşlarım var, her zaman easy mode'du ama karsılık verebiliyordun. Deadzone ve immobile dps varken Gladiator olamıyor muydu Hunterlar? Yoo, oluyolardı catır catır. Fotm işte, sus ve tadını çıkar.

http://i.imgur.com/TJuvuaP.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...