Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoD Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Açıkçası frost DK olarak duellarda zorlandığım tek class hunter. Hunter pro'ysa beni rahat alıyor, yoksa 15dk süren duelın sonunda ya ucundan hunter ya da ben kazanıyorum.

Frost DK healinge nerf gelmiş olmasına rağmen şuan hiçbir class outdamage edemiyor. Hunterların da beni zorlamasının sebebi dk en kolay kitelanabilen class olduğu içni 15dk'lık duelda adama sadece 30sn yaklaşabiliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ben MM oynuyorum, hic bi zaman BM veya SV oynamadim. direk huntard leleoleloele trap leolaoael deyince insanlar batiyo bana.
nerflesinler SV trap cooldownlarini rahatlayalim, beni ilgilendirmez sdf.

ama adamlarin dedikleri dogru, 10yd icinde degilsen o trapin gelisi obvious as fuk. cok kolay kacilabiliyo. MM'de zaten full mobilite full dps yalan, dusuyor damage sniper trainingden dolayi. crows haricinde dot yok vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Üzgünüm hocam o trap'in mazereti yok. 10 yard içinde değilsen ne demek, hunterın 10 yard'a girmesini engelleyen birşey mi var? Mobil rahatlıgın abuse noktasına geldigi hunterda öyle birşey yok, benim dönemimde hunter olabildigince uzak kalmaya falan calısırdı o zaman dedigin mantıklı olurdu da öyle bir durum yok yani. Sonsuz slow, sonsuz koşarak vurmalar, DR'sız uninterruptable CC. Komik ya.

Ve o trap'in diger CC'lerden oturtması daha zor oldugu önermesi tam oyundan anlamayan challenger argümanı. Interrupt baitlemeye calısmak, dispeller'ın başka bir CC'de olması. DR sürelerine dikkat etmek.

Geçiniz yani kısaca.
Sosyal ağlarda paylaş

BioHazarD said:

nasil engelleyen bisey yok? world of meleecraft suan expansion, mal degilse gidip dibinde durmaz adamin

Hunter meleecrafttan excluded bir class değil ki. Yani öyle bir anlatıyorsun ki sanki hunterlar bir 600 apm'le trap oturtmaya falan calısıyor. Yok abi öyle bi durum atıyosun kafasına oturuyor. Milyonlarca parlayan effect arasında meleeler kime abanırsa abansın görmüyosun o trapi.

Forumlardaki "Instant değil travel time'ı var ehehehe" argümanı da komedi. Oyundaki her hemen hemen her spellde var o travel time, frostbolt elimden cıktıgında vurmuyor damage'ını dimi? Hah. Icelance bundan farklı mı? Hah değil. Instant diyoruz biz ona. Hayır slowdur rootdur atmıyor olsalar, insanlar hunterlara karsı çok mobil takılıp dodgelayabiliyor olsalar yine saçmalık.

Oyundaki HER CC DR'a maruzken, her damage classı damage yapmaktan muaf tutulabiliyorken hunterın bu snowflake'liğini anlayamıyor şu an pvpciler. Haksız değiller. Kitelayabilsinler, deadzone yemesinler diye dünyanın speed boostunu, slow abilitysini ver, sonra deadzone kaldır. Oyunda şu an melee olmayın uça kaça interrupt yemeden damage vuran tek class.

Baydım aynı şeyleri yazmaktan lütfen Hunter savunmayın su expansion gelip.

LOGIC.
Sosyal ağlarda paylaş

Hunter traplerinde travel time var mı? Var.

Trap atıldıysa havada süzülürken görüp kaçabilir misin? Kaçabilirsin.

Bu durumda hunter cclemek için 5yarda girmek zorunda mı? Zorunda.

Eh o zaman varabileceğin argüman çok çok hunterın bütün abilitylerinin üstüne bide 5yard rangeli ccsi var olur. 30 yard rangeli hareket eden targetlara istediğin gibi spamleyebildiğin poly karşısında biraz utanması biraz arlanması olan bi mage susup oturur. Biraz tevekkül ya hu!
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Forumlardaki "Instant değil travel time'ı var ehehehe" argümanı da komedi. Oyundaki her hemen hemen her spellde var o travel time, frostbolt elimden cıktıgında vurmuyor damage'ını dimi?

Çünkü frostbolt geldiğini gördüğün zaman hareket edip frostbolt damageından kaçabiliyorsun. Gerçekten hunter trapiyle bu aynı şey, çok haklısın muhteşem bir benzetme.

Biraz daha haklı olduğun konulardan bahsetsene

http://wishyouworkedhere.com/wp-content/uploads/2014/01/13488.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...