Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

stalkladığım manita maklube yerken foto koymuş

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

anlamadım yiyeceklerin karışması mı iğrenç olarak nitelemenize neden oluyor yemeği? öyle kaşığı sokup deli gibi karıştırmıyorsanız iğrenç denecek kadar karışacağını sanmıyorum.

tükürükten mi iğreniyorsunuz? tanıdığınız birlikte vakit geçirdiğiniz insanlardan herhangi bir hastalığa sahip değillerse iğrenmek mantıklı değil. aile üyeleriyse zaten hiç sorun olarak görmemelisiniz.

ki zaten o kaşıkta kalan tükürük ne kadardır ki abi? görende yemeğin içine kusuyorlar sanacak
Sosyal ağlarda paylaş

ben o resimlerde bir sıkıntı görmüyorum gayet doğal olduğu gibi koymuş
dışarıda pilavcıda yemek yediğinde şuna benzer tabakda yiyorsun

http://4.bp.blogspot.com/-vcg41NgKYcA/TkrSVdja1OI/AAAAAAAACNM/4BmQxpD0phY/s1600/P1260634.JPG

rex sinemasındaki pilavcı

http://images.akamai.mekanist.net/place/w_500/3af40364fd5e777217921fec50559dc8.jpg

komplexe girme bakarsın çok mükemmel karakteri vardır vs.. vs.
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

Voys said:

diabolic, son 2 topiğine hitaben söylüyorum :

çakma elitistsin ve aşağılık kompleksin var.

Rahat ol biraz, Herkesin istediğini yapabildiği bir dünya hayal et. Saçına, kaşına, zevklerine karışma.

abi neler diyosun yapma lütfen.

cidden o yemeği hiç yedin mi bilmiyorum ama 100 kişinin aynı anda kaşık salladğı bir yemek ve hakikaten tepsideki bütün yoğurt salata tavuk pilav falan bir süre sora birbirine giriyor feci mide bulndırıcı bi görüntü oluyr.

diaboliq fular da takıyon mu elinde pipoyla
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

Ulan feci olay biriktirmişim ha. Uzun zamandır başlık açmıyodüm resmen kist yapmış bende.

Olum bi kız var baya hoş. Uzun zamandır takibimdeydi. Instagramda arkadaşlarıyla maklube yerken foto koymuş. Resmen araftayım soğusam mı soğumasam mı acaba kızdan.

Soğumayım diyorum sonra aklıma , önce pilava sonra yogurda sonra salataya kaşık salladığı geliyo. Ulan ne yedik almına koyim falan diyo tepsi bitince karnını ova ova.

Hayır ögrenciyken benim de yemişliğim var bu iğrenć şeyden de ama 27 yaşindaki kızın kafasında gucci gözlük üstünde "mother fuckin monster" yazan bi tişörtle maklubeye 364 kişi aynı anda harmanlaması canımı sıkıyo. Fotoyu da beğendim gerçi.

öğrenciyken maklube yiyecek kadar altkültürsen bence iyi anlaşırsınız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...