Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Hotsa yorum yapmayayım mobaya hiç alışamadım, yine de betasını da seven sevdi. HS zaten ne olduğu en başından belliydi ki keyif veriyor tek kuruş para vermeden.

Yalnız şu oyunun vidyoları baya şaşırtıyor beni sıkıcılıkta. Böyle hpler mi düşer karakterler hızlanır mı yavaşlar mı bişey lazım TF2nin aksyonu gibi keyifle oynanması için. Blizzden ilk defa gameplayi bu kadar bayık görünen bi oyun çıktığını izliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Aslına bakarsan evet bize yapıyor. Blizz ekosisteminde eksik olan oyun türü fps actiondı onu gidermek için bu işe girdiler, bu kadar dandik olursa kimse microtransactionlara para vermez, daha da kötüsü fps aksyon ihtiyacını gidermek için gider steamden psnden oyun açar paracıklarını orada harcar.

Wolfteamciler bu oyunu çok beğendi de biz mi bilmiyoruz? Hiç bi yerde overwatch hype ı göremiyorum herkes bizim gibi meeh havasında.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

Seru said:

hots alfa'da da herkes lel noob oyunu diyodu, şimdi herkes salyalar akıtarak oynuyor. overwatch'da da görücez başlıkta döktürenleri.

hala noob bir kart oyunu. ama oynamasi zevkli. 100 lerce dolarimi yedi su ana kadar.

ancak bunun hala tf2 nin verebildiginin uzerine ne kattigini ben henuz anlamis degilim.

hots u hearthstone sanmisim. duzelteyim.

hots les baya, evet. dota2 ya da lol oynayin illa moba batagina saplanacaksaniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

kurtler barıscı millet olduğu cın bole gelmezler fpsye falan

ya tabi canim ama hani daha sofistike bi sekilde yer bulabilirlerdi overwocda, setsuna gibi embesil tier olsada en azindan meshur olmus kurt karakterler var iste cillop gibi.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/88/83/0b/88830bba16cf17252b5f3852d44089ea.jpg

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/167/123/2198-mobile-suit-gundam-00-setsuna-00-1280x800-customity.jpg

kilinclari ile guzel boluyordu rakipleri hem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...