Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

lan oha. aynı genre iki film arasında millet X'in derinliği var Y'de derinlik yok diyor. sonra çıkıp savunmak için Y'de derinlik yoksa, kitap okuyun, yetemiyor musunuz kitaba deniyor :P

İşte o komik zaten, çünkü iki filmde stoner comedy. Demeye çalıştıgım şey buydu.
Sosyal ağlarda paylaş

saçma tartışmayı diriltmek istemezdim de şu ' messi taklidi, X oyuncusunun yaptığı hareketi yaptım' olayı hakkında bişey yazıcam. lol'deki dediğin olaylar mesela insec, xpeke backdoor olayları sezon 3'te popüler olmuş olaylar yani oyun çıktıktan yaklaşık 3 yıl sonra oluşmuş kavramlar. keza şu an herkesin dilinde olan faker yine sezon 3'te bu popüleritesine kavuştu. lol'ün ilk 2 sezondaki turnuva görüntüleri var yani şimdikinin 10'da 1'i kadar yoklardı, onun dışında diğer oyunlardan bahsetmek gerekirse bf serisinin neredeyse izleyicisi yok, wow izleyicisi yok, dota 2 yine turnuvalar harici izleyici sayısı genelde yüksek değil. yani bu oyunlara kötü demek ne kadar mantıklı ?
izleyici sayısına göre veya bu taklit etme işini oyunun iyi-kötü olmasında belirleyici olarak kabul etmeyi zaten saçma buluyorum da yazmak istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

ooo tartışma alırım bir dal diye girdim

arka sayfalara bakarken birinin imzada BATTLETAG: TÜRKLEADER gördüm

http://i2.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/552/636/219.png

bak ya yine lamer oldum ya olm eski lan o yorm-a olm nickim artık ya nabıyım gençken lamersem benim suçum mu ahhaah ne çektim lan şu eski nicklerimden şu forumda ya hahdsklfjlskjdf üff
Sosyal ağlarda paylaş

Nası kaçırmışım bu tartışmayı, Dota 2'de belli bir seviyeye gelen birinin Hots'u beğenme ihtimali yok bence.
Hots'un tek avantajı casual olması, casual oyunu daha çok beğenebilirsin ama bu o oyunun daha iyi olduğu anlamına gelmez. Sen ıcığıyla cıcığıyla oyun oynamak istiyorsan adresin hardcore oyun olacak. Kızmabirader oynayıp satranç oynayana ben bunda eğleniyorum, ne öyle iki saat düşünücem 5 hamle ilerisini hesaplayacağım demek komik kaçıyor.

Twitch'deki izlenme sayısında maçların izleyici sayısı gayet önemli. Bu oyunun bir altkültürü oluşuyor mu, insanlar zaman ayırıp turnuvaları izliyorlar mı, bunlar önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

progamerlar haric, twitch de saci daha uzun olan daha cok izleniyor. dekolte potansiyeli daha cok olan daha cok izleyici potansiyeline sahip oluyor. neyin sidigini yaristiriyorsunuz ki? yarin bir ajanstan bir hatun tutayim, bir hafta onden oynatayim bir oyunu, bak kac izleyiciye variyorum.. anlamsiz mobalar gibi anlamsiz tartismalar yapiyorsunuz burada. gitsenize kendi forum alaniniza?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...