Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Abi şimdi anlaşmak derken önce pick alırken bakıyorsun g.tler ingilizce konuşuyor oyun başlayınca fransızca konuşuyorlar. İngilizce diyorum bir şey adam bana fransızca cevap veriyor sonunda dedim. Wtf you guys are talking about bana böyle diyor my friend just saying you are so bad ( bunu diyen adam genji oynayıp ulti açan lucio'ya ölen ondan sonra solo ult açmaya çalışıp da ağzına helix rocket'i yiyip franzısca rage atan ergen ) Olayın aslında daha başlarıydı bu benim daha krize girmeden önceki halimdi ondan sonrası işte yukarıda ki görüldüğü şekilde oldu abi klasik.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet. Anlamsiz bi range'i var. Bir de top + leech'den kacamiyosun 200 hp hero ile. Aim'i az bucuk duzgun Moira aglatiyo.

Enemy Pharah icin hitscan almiyoruz artik oyle diyim :D

@dark

Abi senin zarya iyiymis de geri kalani azcik bal gibi. Gel seni bize transfer edelim bronza inme hayalinden vazgectiysen :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zarya mainim zaten abi. Benim tek istediğim ney biliyor musun klasik bir reinhardt veya her ne tank ise alınsın. Solo rein oynamak zorunda kalmayayım. Derdim o yoksa full zarya gideceğim ben de tank arkadaş yok solo hep damage veya healer :(

Hangi saatler online olabiliyorsun ? Ben erken yatıyorum sabah baya bi erken kalkıp 50 km yol gittiğim için :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...