Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Edriel said:

Closed betası bile çıkmamış ve videolarda motorunu gördüğün oyun için, cs:go çalıştırmıyan laptopunla ilgili sorduğun soru sana mantıklı geldi mi ?

haaaaaaaaa konu bu kadar güncel olunca ben beta başladı sandım, son 2-3 sayfa moba tartışması döndüğünden daha geriye bakmadım

e o zaman bekleyip görelim bari
Sosyal ağlarda paylaş

depth yokmu hots da, scyi gösteriyosun xunn
eğlenceyse muhabbet , kırmızı bana göre en güzel renk de bitsin zaten. sc hertür mobadan daha zevkli zaten, ama bu benim görüşüm oluyor senin görüşün oluyor. depth diyosan mekanik diyosan hots bunu minimum seviyeye çekmiş zaten, cünki hitap kitlesi 10milyon insan
Sosyal ağlarda paylaş

Bana daral gelıo dotadan. Çok fazla eşya var veonları ezbelemek gerekiyor. Belli bir patterni izlemen lazım esya ıcın ve oyunun basında kopup gıden alıp yuruyor. Bi comeback durumu yok.

hotsta bu var mesela, çok boktan oyun oyna, 5 level acılsın arada,
20 lere dogru o level farkı kapanıyor ve sen oyundan dusmedıysen karsı tarafta rahat takılıosa, objectifleri tamamlayarak tek dominationa bakıyor oyunu cevırmen.

Xunnun dedıgı de su,
madem e-sporta uygun bı oyun arıosun sevıosun, starcraft oyna baba dıo.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Edriel said:

Closed betası bile çıkmamış ve videolarda motorunu gördüğün oyun için, cs:go çalıştırmıyan laptopunla ilgili sorduğun soru sana mantıklı geldi mi ?

haaaaaaaaa konu bu kadar güncel olunca ben beta başladı sandım, son 2-3 sayfa moba tartışması döndüğünden daha geriye bakmadım

e o zaman bekleyip görelim bari

yok daha çıkmadı bu sayfanın en başındaki arkadaş durduk yere hots yorumu yapınca konu derail oldu sayfa 35 ten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

bende dark souls oyna dedım mesela?

Çünkü ortada bir iddia var hocam, ben süperim çok yeterim en süper oyuncuyum iddiası var.
Sen yetemiyosun ondan hots oynuosun iddiası var.
E gel ds2 kapısalım?
e gel sc2 atalım?

hayır yanı bu kadar boburlenıosanız esportla şuna bekleriz

https://www.eveonline.com/

Sorun, biz oyuna kötü derken dotacı adamın cıkıp oynayanlara kötü demesi.
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

HOTS un şöyle bi faydası oalcak ama ilk defa moba türünü oynayacaklara dotaya gelmeden önce hots oyna bi sisteme alış sonra dota ya gelirsin diye bir zemin olacak. orada mevzuyu az biraz öğrenip sorna dotaya gelirler birden zora girmezler :) ^^ hots böyle bişey işte.

hatta iyi abi oynasınlar dota oynayamayanlar yetemeyenler hots u sonra bizim maçları mahfediyorlar dota da.

GokTuRK said:

ya ahaha casual lame moba hots la dotayı kıyaslamayın bi zahmet ya. çoul çocuğa çıtır çerez yapmışlar hots la ayıptır yapmayın etmeyin yetemediğiniz şeye laf etmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Hala HOTS da Competitiv yok diyen var arkadaş.

Tekrar soruyorum kaç kez yüksek rank HL oynadınız? Talent sistemi eşya sistemi kadar size build imkanı sunuyor. Takım olarak oynayamadığınızda kazanma ihtimaliniz yok, tek adamın alıp gideceği oyun değil. Ortalama bir maç 20 dk sürüyor sebebi de haritanın küçük olması, bir yerden bire gideceğin süreyi çık diğer moba larda da süre bu kadar sürer zaten.

Oyun şuan yeni abicim, diğer mobalar gibi değil. Bunu anlamıyorsunuz. Oyuncular da sisteme alışıyor şuan. Siz burda Twitch diyorsunuz adamlar dandik turnuvayı ESPN de yayınlıyor.

Hani belli ki HOTS u HL seviyesinde çok oynamamışsınız. QM dediğin şey eğlencelik başka bir şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

xunn said:

Gaming camiasında bir kırılma oldu tamam mı, o kırılmada bir oyun ne kadar dengel ve competetive'se o kadar iyiymiş gibi algılanmaya falan basladı.

Dota bunun en güzel örnegi mesela, bok gibi oyun ama hots'un su anki durumundan çok daha e-sport'a uygun.

Ama 10 el hots atmış adam sonra dotaya girdiginde sıkıntıdan çatlıyor, yavaş geliyor, bayıyorsun yani.

Oyunlardan ne bekledigine bakmak lazım. Dota kötü bir oyun, ama hots'a avantajı daha dengeli bir esport materyeli olması.

Ama en çok canımı sıkan tatlı su competetive oyuncularının Starcraft'a yetemeyip dota oynayıp sonra kendilerini bi bok sanmaları.

"Hots kötü ya mekanik yok item yok meta yok."

"Abi Starcraft oyna?"

"Yok ya yetemem bu yaşımdan sonra."

Patinin dota tayfasının genel sıkıntısı bu, başka oyunda depth yok diye laf at, depth olan oyuna korkudan gireme.

Hots her aşamasında daha "eglenceli" dota'dan.

abi mobaya alternatif olarak strateji oyunu önerdiğinin farkında mısın?

Yok o öneri değil o. Moba gibi bütün olayı strateji oyunlarından multitaskı çıkarılmış bir genre'ın oyuncuları, çıkıp içinde DEPTH yok diye diğer mobalara bok attığı zaman bana aşırı komik geliyor.

Bu tezatı vurgulamaya calıstım, yoksa "Dotacılar bu kadar sertse SC'ye bekleriz HÖHÖHÖ" değil demek istediğim.

PS: Hots en eglenceli, bence bir moba için yeterince derinliğe sahip.

Twitch viewer bık bık diyenler aşırı komik, TV'de yayınlattı adamlar. Oyunların kalitesi viewerdan muaftır ayrıca, substance mevzusudur.

Hots daha çoook yeni. Eğer Blizzard dişini sıkar biraz polishlerse, champlere biraz daha derinlik katıp sayılarını arttırırsa çok hoş bir oyun olur yakında.
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Saçma sapan konuşma ya Dota2 de betayken doğru düzgün turnuvası olmadı hs de betayken olmadı. Oyunun beta keyinin bulunmasıyla ne alakası var. Betayken genelde neden turnuva olmaz çünkü yapımcı oyundan emin olduğunda release adı altında pazarlamaya geçtiğini ilan eder.

DOTA BETADAYKEN TURNUVASI OLMAMIS
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...