Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Adam ego dan bahsetmiş de o bizde yok be hocam. Biz o tür olaylara pek takılmayız yani. Oyundur aman deyip geçeriz ama gelince böyle karşına g.t insanlar çıldırmadan da duramıyorsun hani. Benim demek istediğim olay şuydu 3 maç acayip adamlar ile oynuyorsun örneğin plata çıkıyorsun plat olduktan sonra gelen takım bok gibi oluyor. Hani çaba vs yok anladın sen.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

demek ki seviyeniz bu arkadaslar. herkes nedense kendisini diamond'a yakistiriyor. parlak icon'u var diye mi bu tatava sdfg.

pek degil. OW takimi belli bir seviyeye kadar tek basiniza tasiyabileceginiz bir oyun degil. 2000-3000 arasi bir bantta cikarsaniz ve single siraya giriyorsaniz, istedigin kadar iyi oyna, o banttan cikman mucizeye bagli.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

ben gold cikiyorum her sezon, oyunum da gold kadardir, ama baya iyi oynayan adamlar takimin kalaninin sacmaliklari ile gozumun onunde heba oluyorlar, goruyorum. insan onlar icin uzuluyor.

gm ve top500 adamlar diyosun ki ya sansa cikmislar zamaninda inmiyorlar, ya da 2000-3000 arasini 6 pack yapip gectiler oyle mi?

nope.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Namessar said:

ben gold cikiyorum her sezon, oyunum da gold kadardir, ama baya iyi oynayan adamlar takimin kalaninin sacmaliklari ile gozumun onunde heba oluyorlar, goruyorum. insan onlar icin uzuluyor.

gm ve top500 adamlar diyosun ki ya sansa cikmislar zamaninda inmiyorlar, ya da 2000-3000 arasini 6 pack yapip gectiler oyle mi?

nope.

Bu battle net in sc2 ranking sistemi degil mi? 5 sene önce baya competitive sc2 aatardim. Oyle aptal bir sistemleri vardir ki, ilk sezon neye dustuysen sonraki sezon placement maclarda cok iyi de yapsan ayni ranke atardı. Ultra iyi yaptiysan agzinla kus tuttuysan belki bir ust. Mac sayisi arttikca yani sen orada debelendikce sonraki sezon orada ya da bir altinda cikman daha da garantilenirdi. Bliz cok elestirildi bu sistem icin ama fair oldugunda ısrar ettiler.

O yuzden her sezon bir uste cika cika sezon sezon yavas yavas yukselirdin mecburen.
Sosyal ağlarda paylaş

onceki sezonda aldigin rank tabi ki mevcut sezonda seni yerlestirirken dikkate alinacak. isin matematigini aciklamadiklari icin en dogru metod budur diyemiyoruz tabi ama aksi taktirde onceki sezonu ilk sirada bitirmis adamla 2500 seviyesinde karsilasma ihtimalin olacak. ne sen karsina oyle bi adam gelsin istersin, ne de o adam tekrar 2500'den tirmanarak vakit kaybi yasamak ister.
Sosyal ağlarda paylaş

Placement match'leri yine kendi rank'inize yakin rank'deki kisilerle atiyorsunuz. Buna gore 10/0 ya da 8/2 yapinca hop GM olmayi beklemiyosunuz di mi?

Match making cok mukemmel degil ama ranked match'lerin hepsinde cok bariz bi yontemi var. Siz ard arda mac kazandikca karsi tarafa daha iyi oyuncular geliyor, nerede patladiginiza bakip size ona gore bir SR veriyor ya da diger ranked match'leri ona gore ayarliyor iste.

O yuzden "ederiniz 2K demekki" lafi bir noktada dogru maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...