Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

abi casual gaming diye bir şey var. olay yetememek değil. yetemeyeni de var ama geneline böyle bir çıkarım yapmak doğru değil. adam competitiveliği daha düşük, easy laidback oyun deneyimi istiyordur hots oynar. ben eskiden darkfall oynuyordum, götümden kan geliyordu rekabet edecem diye, artık içimden gelmiyor çünkü ne o kadar vaktim var, ne de oyun deneyimim gerginlik, stress yaratan bir şey olsun istiyorum. gidip wow oynuyorum, casuallaşıyorum. her kesime hitap eden oyun olsun işte ne var yani. blizzard tatlı su oyunları yapıyor, bu işin gerçeği. aksini tartışan adam baya gözlem yapmıyor demektir. sc'i dışarıda bırakıyorum tabii.

blizzard'ın bu tutumu blizzard tarafından bile dile getirildi, neyi tartışıyorsunuz anlayamadım gerçekten. hots'un dota2'dan farklı bir segmentte olduğu çok bariz yani. iki oyunu oynayan herkes bunu fark eder gaming cahili değilse. dota2 oynayan adamın mobadan beklentisi farklı, hots oynayan adamın beklentisi farklı.

biri diğerinden daha iyi olmak zorunda değil, iki ayrı segment.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

hots her turlu fersah fersah ustun dotadan falan. 30 dakıka dayanabıldım dıyorum, oyun o kadar sıkıcı.

ahahhaah ya of bi dakka olm suark başgan dotaya 30 dakka dayanmışsa cidden kötüdür çünkü adam otorite sdlfjdsklf önermelere bak suark 30 dakka dayandıysa dota kötüdür. çünkü suark dotaya 30 dakka dayandı... sldkfjdslkf
Sosyal ağlarda paylaş

kendim icin en buyuk otorite benim?
neyin kafasını yasıonz olm ya
GokTuRK said:

Suark said:

hots her turlu fersah fersah ustun dotadan falan. 30 dakıka dayanabıldım dıyorum, oyun o kadar sıkıcı.

bi dakka olm suark başgan 30 dakka dayanmışsa cidden kötüdür çünkü adam otorite sdlfjdsklf önermelere bak suark 30 dakka dayandıysa kötüdür. çünkü suark 30 dakka dayandı... sldkfjdslkf
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Daesu said:

overwatcha ilgili bisi yok 5 sayfa konusulsa nolcak, koyyim öle foruma hayret bişey

şimdi moba yapıyoruz tüm outdated özellikleri cıkarıyoruz, klavye mouseda yok herolar bakarak birbirine bakarak öldürücek kendini.
ıslak ıslak bliz fanları konusuyo işte, cehalet tam gaz. bide edar mıdır eledir midir bebe atarlanıyo burda nerden cıktıysa lavuk.

Daha medeni insan gibi yorum yapmayı başaramıyan rage kidlere dota2 de click farmda başarılar diliyorum. Büyünce birinin karşısında bu lafı söylersen ne olucağını öğretirler sana ufaklık :) kaliteni ayakta alkışlıyorum.

Edriel said:

Ne seviyesi ? He pardon tabi siz hala denyı savunan tiplersiniz dimi gözünüzü seviyim warcraft 3 dota sı oynamayı devam edin.

Oyunculukla alakası olmayan 2-3 yeto gelmiş f2p olarak AAA kalite tasarlanmış ve denge + kalite + map yeniligi + homezonije olarak cok iyi olup daha da icerik olan oyunu 2 kelimeyle eleştiriyor. Yoo oyun kötü. Twitchte izleyeni yok kötü. Asdf komiksiniz ya kahvede oturan yarali parmağa işemeyip, sağa sola b.k atan kekolar gibi :d.

Twitchte az izleniyor bence oyun kötü.

Ayrıca bence hots sağlıksız çünkü içinde et yok. Asdf kimlere laf anlatıyosun.

senin ne mal oldugun belli, hayvana hayvan gibi davranırız
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

tiLi said:

Suark said:

ya bu arada herhangi bir bilgisayar oyununa yetememek diye birşey yok arkadaşlar.
gerekli eforu harcamak istememek var çünkü o bir bilgisayar oyunu.

dotaya yetememek yok yani, "salakmıyım olm bu kadar ugrasıcam" var.
fyi
hots en guzelı en superı, zaten dota oyuncuları patates oluyor hotsun ıcınde
"amağüü last hit yok"
"amağğğ bu takım oyunu"
"amağğ aytım yok"

Point clickli oyuna yetebildiğini iddia eden arkadasları dark soulsa falan beklerız.
GIT
GUD

yetememek diye bir şey tabi ki var da last hit deny'a yetememek veya itemleri bilmeye yetememek gibi bir şey yok. onu savunan da salaktır

HAHAHAHAHAH dota2 de ilk 10 dk minionların hplere bakıp tek skille başlıyıp 23896529378659238 rpm click kasıp birşeye yettiğini savunmak pricless offf HAHAHAHAH okadar iyi savundun ki yakıştırdığın sıfatı hakettin gz.

okumayı sökmeden laf çarpmaya başlamışsın. dikkatli oku. olmadı tekrar tekrar oku
Sosyal ağlarda paylaş

Boşuna kasıyorsunuz kendinizi. Patideki kadar closed minded insan topluluğu yoktur başka forumda. Overwatch konusundan Blizz haterı 3 5 trollün inatla Hots'a sallamasıyla tartışma çıkıyor. Sonra tartışmayı Hots oynayanlar başlatmış gibi muamele yapıyorlar. Ben bu forumda dün stream izlenme sayısıyla oyuncu sayısını bir tutan birinin savunulduğunu da gördüm ya daha ileri bir mantıksızlık örneği görebileceğimi düşünmüyorum şahsen. Susun. 2-3 ay sonra gelir sakin sakin uplarsınız konuyu. Daha önce Heartstone'da da aynı boku yaptılar. Sonra susup çekildiler köşelerine. 2-3 tolle karşı oynadığınız oyunu savunmak bu forumda fanboyluk olarak görülüyor. Boşverin... Gereksiz yere yoruyorsunuz kendinizi. Eğlencenin ne demek olduğunu unutmuş bir forum pati. Herşey göt yarıştırma.
Sosyal ağlarda paylaş

kendin içinse kendin için konuş abi oyun cidden kötü 30 dakika dayandım diyorsun hots dota dan daha iyi diyorsun bunlar genel yargıların subjektif bir fikir beyanı içermiyor ki. 30 dakka dayandım gerçekten kötü dota dota kötü hots daha iyi. e sence öyle işte ben casual oynamasınlar demiyorum ki ama bi zahmet birini yüceltmek içi öbürünü boklamayın. öyle subjektif yargı kurmuş olmuyorsun dear otoritem.
Sosyal ağlarda paylaş

her oyunu oynayan muhteşem oynadığını düşünüp başka kimsenin de bilmediğini sanıyor. daha önce dediğim gibi moba ile ilgili hiç bilgim yok ama bu kadar ahkam kesenler arasında 3-4'ünüz max gerçekten iyi anlıyorsunuzdur :D ama kim anlıyor ve doğruyu söylüyor hiçbir fikrim yok.

ama yine de popcorn.gif :D
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

last hit/deny'a yetememek nasıl yok? gayet skill işi, refleks işi.

Hızlı olan kazanır. Karşındaki senden daha iyiyse last hit alamazsın. Bu kadar basit bir denklem.

abi last hit/deny ın refleks kısmı zor değil ona yetemeyen zaten hots bile oynayamaz. lili oynar belki.
ama lane domine etmek tabi yetenek isteyen bir şey. aynı yetenek hots'ta da kendini gösteriyor ama
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

Edriel said:

Daesu said:

overwatcha ilgili bisi yok 5 sayfa konusulsa nolcak, koyyim öle foruma hayret bişey

şimdi moba yapıyoruz tüm outdated özellikleri cıkarıyoruz, klavye mouseda yok herolar bakarak birbirine bakarak öldürücek kendini.
ıslak ıslak bliz fanları konusuyo işte, cehalet tam gaz. bide edar mıdır eledir midir bebe atarlanıyo burda nerden cıktıysa lavuk.

Daha medeni insan gibi yorum yapmayı başaramıyan rage kidlere dota2 de click farmda başarılar diliyorum. Büyünce birinin karşısında bu lafı söylersen ne olucağını öğretirler sana ufaklık :) kaliteni ayakta alkışlıyorum.

Edriel said:

Ne seviyesi ? He pardon tabi siz hala denyı savunan tiplersiniz dimi gözünüzü seviyim warcraft 3 dota sı oynamayı devam edin.

Oyunculukla alakası olmayan 2-3 yeto gelmiş f2p olarak AAA kalite tasarlanmış ve denge + kalite + map yeniligi + homezonije olarak cok iyi olup daha da icerik olan oyunu 2 kelimeyle eleştiriyor. Yoo oyun kötü. Twitchte izleyeni yok kötü. Asdf komiksiniz ya kahvede oturan yarali parmağa işemeyip, sağa sola b.k atan kekolar gibi :d.

Twitchte az izleniyor bence oyun kötü.

Ayrıca bence hots sağlıksız çünkü içinde et yok. Asdf kimlere laf anlatıyosun.

senin ne mal oldugun belli, hayvana hayvan gibi davranırız

Offf ne kadar acınası bir insanmışın sen ya yazık. Ciddi söylüyorum şunları keşke karşımda söylüyor olsaydın :)

Sosyal ağlarda paylaş

yahu nıye boklamayalım
dota bok gıbı ıste, bence bok gıbı. 30 dakka playtımeım var. Çok kötü.

Akıl yerıne hıza dayanıyor oyun
ılla dıkkat kesılmen lazım oyuna
takım oynuun bı manası yok, bı adam uzayıp gıdebılıyor.
arada 3414131 level acıldıktan ıtem falan toparlandıktan sonra oyunu cevırmek ımkansız. Herıf tek basına herkesı oldurebılecek guce sahıp oluyor.

Hotsta boylemı? En boktan zamanlarda bıle oyunu cevırebılıosun, karsı takımın relax vıtese alması ona kaybettırebılıyor. Tamamen takım oyununa bakıyor. İtem falan gereksızlıgı yok.

dota clickfest
hots strateji oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah ya suark bişey demiyorum hacı ne diyim yani 30 dakika da değerlendirebileceğin bi oyun değil ama bişey demiyorum ne diyim beğenmiyon işte ahhha beğendirselermiş sana da oyunu ne diyim yani. ama bak eve e yeni gelip oha lan bu zormuş diye oyunu beğenmemek gibi bu dediğin anlatabiliyor muyum eve onyadın sen de uzun süre ordan bi çıkarım yap ama senin zevkin abi ne diyim yani. ama o saydığın bikaç şey irrelevant da ne diyim yani bilemedim valla ahha görmek için biraz daha oynaman lazım anlatmak la olmaz yani.

tili ben de bieşy savunmuyorum abi direk hots süper dota kötü diye girdiler yok artık naptınız diye girdim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

HOTS da Competitive mekanik yok diyen adamlardan kaçı yüksek rank da HL oynamış?

Dümdüz haritada oynadığınız oyunla 7 farklı dinamikli haritada oynanan oyunu karşılaştırıp "ihihih oyun mu len bu" demeniz de komedi cidden. "Oh bak denie ettim ooo last hit" hakkatten çok yetenek işi adeta bir ters takla atarken sigara yakmak gibi.

Düz moba dinamikleri yok bu oyunda ve insanlar sizin "ooooo harekete gel" dediklerinizi daha yeni yeni keşfediyorlar.

Zaten şu kafadaki adamlar HOTS a girmesin abi, gelip çıldırtıyorlar maçlarda sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yani oyuna dikkat kesilmen lazım diyip akla dayanmıyor hıza dayanıyor demek valla vala çok irrelevant şeyler alakasız yani de. oynamamış çok uzun süre dotayı suark belli ona yoruyorum oyunu oynamamış birine de ne diyim yani.

holy ya ahah bi dur zaten ortalık çok karışık ahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...