Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

uprising baya eğlenceli de, full tanıdık girmek lazım.

dün 2 - 3 el legendary'de denedik, 3 hack point'i geçiyoruz, payload'u da tam itmeye başlayacakken bastion'lara iniyor takım. o kadar da focus bastion diye bağırıyorum.

skin'ler falan çok hoş ama. dva highlight gene yardırmış.
Sosyal ağlarda paylaş

ben artık competitive oynayamıyorum ya :(

akşam yorgun geliyorum, 1-2 saat oyun keyfim oluyor. onu da böyle laid back geçirmek istiyorum. ne zaman bir şeyi competitive oynamaya çalışsam hırslanıyorum, çok kafamı meşgul etmeye başlıyor. akşam iki saat keyif yapacam diye oturuyorum hırslı hırslı oynamaktan daha da yoruluyorum.

la zaman sen bize ne ettin.
Sosyal ağlarda paylaş

ranked olduğunda qp'ler bana zevk vermiyor oyunlarda ya. kafamda bir hedef belirliyorum ve ona illa ulaşmam gerekiyor. ow'de mesela 3k görmek hedefim ne zamandır, ama yeterli vakti de ayırmıyorum ne zamandır. oyunun ilk release'inden ikinci sezonun ortalarına kadar baya oynuyordum mesela, o zamanki gibi oynasam rahat 3k'ları geçerim. ama o vakti ayırmıyorum, o yüzden çok da kafayı yememeye çalışıyorum ranked oynarken. çünkü kaybetmek kaçınılmaz çok iyi bir kadro ile devamlı olarak girmediğin müddetçe. bazen loss streak bile oluyor 3 - 4 tane. buralarda kafayı sıyırmamak önemli bence sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

son 2 aydır felaket yoğunum abi ve aşırı yorgun geliyorum eve ondan kafam kaldırmıyor. bir süre daha böyle olacak gibi. durumlar normale dönsün gelecem yine aranıza. yorgun argın gelip de competitive de istediğim gibi perform edemediğimde felaket kötü hissediyorum, hırslanıyorum ben. kendime zarar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

event i legendary denemeye korkuyorum ya sdfg

all heroesda kadro belli : bast orisa tjorn mercy

korkulacak boyutta değil aslında. ben dün all heroes oynamadım, diğerini oynadım hep. all heroes için o kadro kötü bu arada, o kadar çok wave'i shield'sız nasıl tutucan? legendary'de tutamazsın. reinhardt şart. bastion'ı da çok yaşatmazlar, o da kötü pick.

ideal kadro reinhardt, soldier, mercy/ana ve torbjörn bence.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

Esh said:

korkulacak boyutta değil aslında. ben dün all heroes oynamadım, diğerini oynadım hep. all heroes için o kadro kötü bu arada, o kadar çok wave'i shield'sız nasıl tutucan? legendary'de tutamazsın. reinhardt şart. bastion'ı da çok yaşatmazlar, o da kötü pick.

soldier in sustained i yetmiyo abi.

orisanin shieldi tek tarafa atip diger tarafa sikmasi iyi, rein melee oldugu icin gg.

tjorn ve bast ultisi bu oyun icin tamamen
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

-Deno- said:

Esh said:

soldier in sustained i yetmiyo abi.

orisanin shieldi tek tarafa atip diger tarafa sikmasi iyi, rein melee oldugu icin gg.

tjorn ve bast ultisi bu oyun icin tamamen

rein nası gg abi, bir sallıyorum 5 mob'a birden vuruyorum.

soldier'ın iş yapması için de rein'in ve torb'un düzgün iş yapması lazım. bastion'ı da sırf ultisi için tercih etmem açıkçası.

legendary oynadın mı ki sen sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...