Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iş yeri ritüelleri

Rerore

Öne çıkan mesajlar

Biz bölümce yapıyoruz böyle şeyler, herkesin doğumgünü kutlanıyor; bir organizasyon yapacaksak öncesinde yemek yiyoruz beraber, bitince tekrar yiyoruz. Birisi impact factoru yüksek dergide yayın yapınca tebrik baabında ufak bir kokteyl düzenliyoruz. Yine her sene 1 ya da 2 kez çalışmalarımızı paylaşmak için toplanıp sonrasında ya yemeğe gidiyoruz ya da ufak çaplı pasta falan kesiyoruz. Keza birisi araba/ev vs. alınca yine baklava börek gogo.

Bölümün yarısı obezite sınırında. Ben keyifli buluyorum açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Abi o biraz işyeri koşullarının sosyal hayata izin vermemesinden kaynaklıdır.

Eve iş götürmüyorum mental olarak 5de evde oluorum gün bana kalıyor, sosyalleşmek için sadece iş yerine görüştüğüm adamlara ihtiyacım kalmıyor yani.

Şu eve iş götürmeme olayının nasıl olduğunu bilmiyorum ben işte sdf. Gece yatağa aklımda işle giriyorum, sabah işe uyanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
reampage said:

Fistan said:

iş haricinde sokakta görsem selam bile vermem iş arkadaşıma

Bende böyle düşünüyorum, iş hayatının altın kuralı kimseye güvenilmeyeceğidir, bu durumda iş arkadaşlığın samimyetsizlik sınırında kalmasındansa profesyonellik sınırında kalmasını tercih ediyorum.

o nasil bir kural. duzgun adamlarla calisin, guvenle calisin.
Sosyal ağlarda paylaş

ekip güzel, kendi içinde uyumlu şanslıyım ki. şirketçe her ayın son cuması kutlanıyor genel olarak doğum günleri ama biz de ekip içi 10 20 atıyoruz, sweat, kazak, gömlek vb ufak çaplı hediyelerle gönül alıyoruz. düğün dernek olursa da çorbada tuzumuz olsun diye destek oluyoruz, maliyetli süreçler bunlar patidaşlar ekip arkadaşlarını sevelim, sevmeyenlere sevdirelim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...