Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Esh'in audiophile dukkani

Esh

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
Esh said:

Auditrak Prodigy Cube: Usb ve Analog DAC. Bir nevi ses karti aslinda cunku mic in , coax out, rca out, optical out var. Ayni zamanda 250 ohm a kadar olan kulakliklar icin amfi mevcut. Turkiyede yok, 150 lira. Kutusu var sanirim. Evet varmis

Kablosuz kulaklığa geçtim bu boşa çıktı. İlgilenen varsa satabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

bu cahiller anlamaz diye hisitli dedim.

pisler.

abi sesi aciyorum, dipten bi ses geliyo surekli, ses acikken daha da fazla geliyo tabi.

hani hoparloru cok yuksek sesli acarsin, hicbir sey calmazsin arkaplanda bi hisilti surekli olur. o iste.

Sony MDR-RF811RK model kulaklik. nedenini halen bulamadik.
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

abi sesi aciyorum, dipten bi ses geliyo surekli, ses acikken daha da fazla geliyo tabi.

kulakligin vericisini modemden ve metallerden uzak bir yere koymayi dene. mumkunse baska kablolar bile olmasin etrafinda. duzelmezse adsl modemin panelinden wi-fi frekans kanalini degistir. ama statik elektrikten kaynaklaniyor gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

incredibull said:

Peregrin said:

kulakligin vericisini modemden ve metallerden uzak bir yere koymayi dene. mumkunse baska kablolar bile olmasin etrafinda. duzelmezse adsl modemin panelinden wi-fi frekans kanalini degistir. ama statik elektrikten kaynaklaniyor gibi.

bi deneyeyim sunu, bakarsin duzelir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...