Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye'de İlk Profesyonel LoL Okulu açıldı, LoL Akademi !

Ortaq

Öne çıkan mesajlar

ya kaçamıyorum .. şunu yazıyım öle kaçıcam burdan.

abi ben bi önce etrafıma bakarım..
bu oyunu kimler oynuyo ya derim şöle kendi kendime.. tamam wow oynadık yıllarca oynuyoruz da abi orda var 15milyon adam. şu lol'u türkiye serverları varmış orda oynayan kitleyi ben sana söliyim
yaş 15 - 18 arası internet cafede " abi 1 saat daha " diyen tipler işte.. hele bide türkçe .. offf kitleye gel ahahaha
veya evde işte okuldan gelip çantasını atıp bi kenara üstündeki forma ve kravatıyla falan lol'e girip oyunu beklerken üstünü degiştiren çocuklar falan..

bunları sömürmeye çalışan bir ekip var. aslında helal lan adamlara. güzel bi sektör. haahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Siz çocuklarmı garip sanıyorsunuz? hiç twitch.tv de türkçe yayın yapan streamerları izlemediniz herhalde? Bugün anasayfada görünce 1 dakika izledim. Herif ana bacı giydiriyordu. Sonra tepki gelince küfür hayatın bir parçası, sahtekar olmaya gerek yok vs diye kendini savundu.
ne takımında ne karşı takımda mikmediği sülale kalmadı. Herifin beline kuvvet ne diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

ya kaçamıyorum .. şunu yazıyım öle kaçıcam burdan.

abi ben bi önce etrafıma bakarım..
bu oyunu kimler oynuyo ya derim şöle kendi kendime.. tamam wow oynadık yıllarca oynuyoruz da abi orda var 15milyon adam. şu lol'u türkiye serverları varmış orda oynayan kitleyi ben sana söliyim
yaş 15 - 18 arası internet cafede " abi 1 saat daha " diyen tipler işte.. hele bide türkçe .. offf kitleye gel ahahaha
veya evde işte okuldan gelip çantasını atıp bi kenara üstündeki forma ve kravatıyla falan lol'e girip oyunu beklerken üstünü degiştiren çocuklar falan..

bunları sömürmeye çalışan bir ekip var. aslında helal lan adamlara. güzel bi sektör. haahahah

oğlum 25 yaşına geldin hala bilgisayarda oyuncuk oynuyorsun diyen nenelerden farkın yok bunu söylerken

cs'de "skin" satarak sömüren ve sömürülmeyi seve seve kabul eden yok çünkü adult kitleyi?

çeviri konusunda da nasıl yapsınlar? item'ların türkçede karşılığı yoksa en yanınına çevirecekler tabi. çevirmesinler diyorsunuz ama 15-18 dediğin kitle item'ları falan okuduğunda ingilizce çok anlıyor sanki. hayır diğer oyunlar çevirmeyince de item'ı da iytem diye okudu diye gelişine vuruyor aynı kitle.

LoL oynamıyorum. aynı kitleyi ben de sevmiyorum ama hor görmeniz sizi yüceltmiyor.

LoL TR kitlesi Türkiye'nin fotoğrafı. hayır diğer oyunlarda hiç yaşamasam lol'u gerizekalılar oynuyor falan diyeceğim.

daha 1 ay olmadı cs'de oyuna girdim bunlar 4 türk girmiş ne ingilizce konuşuyorlar ne bişey. arada bi go to b falan diyorlar ben de bozmadım hiç teamchat'den yazıyorum 2 on b falan diye. ben ölünce türkçe küfürleri dinlemen lazım. sanki hepsinin 90/0 k/d ratio'su falan var da öyle bi konuşuyorlar. rush atıp ölüyor 2 tanesi suçlu sen oluyorsun. sonradan biri profilimi kontrol etti de türk olduğumu anlayınca sen türk değil misin diye sordular. hee küfürlerinizi dinliyordum diyince bi ölü sessizliği oldu bi an.

bu insanları bu hale sokan lol bok püsürük değil. adam zaten böyle olduğu için lol buna dönümüş durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=AEwQs-FeV84

1. çarpışmada
3vs1 durum. Ultiyi kullanmıyor diye kendi arkadaşına bozuluyor. 3vs1 için ulti harcanması mantıklı mı bilmem ama az birşey kenara çekilse ultide kalır, çarpışmada kazanılır

2. çarpışmada
2vs1 durum, bu sefer ultiyi kullanıyor. Kendisi de kaçıyor. Daha sonar gıdım canı ile gidip melee vurmaya çalışıyor.

bide bunu almış youtube a koymuş. Çocuğa pirim vermemek için adı yazılmıyor ama işte böyle adamlar örnek alınıyor. Yada bu davranışlar lol da normal sayılıyor.

Lol e başladığım ilk zamanlarda sürekli azar yiyodum. Rakibin yeteneklerini veya komblarını bilmemekle. Daha lvl 4-5 anca.

Seviye yükseldikçe öğrendikçe de çok sevdim lol ü. 10 lvl dan sonra karşıya 30 lar gelmeye başladığında anladımki grup kurup bir tanesi yeni hesap açıyormuş (rün lerle vs. işte geliyorlarmış) giriyorlarmış (bunu niye söyledin demeyin. Böyle takılan insanlar varmış, onları bulup onlarla girmediğim için suçladılar beni :P )
çok güzel oyun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Abi az önce bu oyuna başladığımdan beri en uzun ve en düzgün maçımı yaptım.
Tek 1 küfür yoktu takımda 1 afk vardı ama yine de zaferle sonuçlandı. Herkes birbirine saygılı ve düzgün konuştu.. Arada düşüyor ya.

maç istatistik

http://i.imgur.com/nFBImlF.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...