Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye'de İlk Profesyonel LoL Okulu açıldı, LoL Akademi !

Ortaq

Öne çıkan mesajlar

yine hiç bişey bilmeyenlerin, en ufak fikri olmayanların işine yarar. az biraz ingilizceden anlasalar zaten bunlara gerek duymazlar, her oyun için bir sürü streamer var, her adımını her hareketini anlatıp, öğretmeye çalışanlar. hem de ek bir ücret istemeden.
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyunu önce kendiniz öğrenin de sonra parayla millete bi ders mers verin allah rızası için.. Herifler coaching yapıyor yurt dışında adama bakıyosun turnuvalarda 2.lik 3.lük 1.lik , şampiyonalar .. vs vs ..
siz bi çıkın memleketten dışarı bir başarıya imza atın şöyle international platformlarda, sonra saati 55 / 60 liradan özel ders falan verin.. sizin özel ders verdiğin bu paraların 30 40 lira fazlasına millet fizik kimya pozitif bilimlerden özel ders veriyor öğrencilere.. komedi misiniz anlamadım ki. insan 20 / 30 lira yapar gönüllülere öğrenmek isteyenlere destek olur.
ya bide herşeyi geçtim..

LOL ne LOL ahahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Ortaq said:

İlginiz için teşekkürler arkadaşlar, bu sektörü geliştirmek için elimizden geleni yapacağız.

ya ne sektörünü geliştireceksin sen? insanların size anlatmaya çalıştığı üst posttada belirtildiği gibi önce adam gibi bir takım kurarsızı ekipmanlarınızı tamamlarsınız çıkarsızı gidersiniz uluslararası bir turnuvada 1. 2. olursunuz zaten sizi örnek alan çıkar. sizin yaptığınız tatlı su çakallığı.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

abi oyunu önce kendiniz öğrenin de sonra parayla millete bi ders mers verin allah rızası için.. Herifler coaching yapıyor yurt dışında adama bakıyosun turnuvalarda 2.lik 3.lük 1.lik , şampiyonalar .. vs vs ..

LOL ne LOL ahahahahah

eu ve na için konuşuyorum, buradaki takımlar koçlarının çoğunun öyle başarıları falan yok.

bi de sen sanırım türkiye sunucusundan uzaktasın epey, o kadar kötü, yetersiz oyuncular var ki bu coaching işini yapanlardan bir sürü şey öğrenebilirler.

@lectre

dp'nin yurtdışı turnuvalarında 1.liği var.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

ben lol oynamıyorum abi.. senin dedigine göre millet yolunu bulmuş yani ne diyim =)

aynen öyle, bi şekilde yollarını bulmaya çalışıyorlar zaten bir çoğu eloboost yapıyor. böyle işi legalize ediyorlar bir nevi çünkü yakalanırlarsa ligten turnuvalardan banlanıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu itemların isimleri ne allahınızı kitabınızı seviyosanız hahasdusahfusadhf
AHENK KADEHİ ..
AKLIN SONU ..

CAN ÇALMA falan yazıyo abi burda sitesine bakıyorum şimd..

abi siz napıyosunuz bu oyunda..

METİN 2 deki MEST EDEN AYAKKABI'dan farkı ne şimdi bunun. lütfen bırakırmısınız şu oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...