Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yurtdisi ve taharet muslugu sorunsali

swod

Öne çıkan mesajlar

baslik komik durabilir ama yurtdisinda yasayan patilere ufak bir sorum olacak;

uzun sureli okumaya amerikaya gidiyorum. daha evvel turistik ziyaretler oldu cesitli sehirlere ve orada anlik cozumler elbet oldu ama nasil alisiyorsunuz? nasil cozumler onerirsiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

abi valla 1 sene pet şişeye su doldurdum tam duşun yakınındaydı klozet,ordan uzatıp doldurup sıcak suyla göt yıkıyodum temiz temiz sdgsdg,tavsiye ederim

bu.

aynısını yaptım 2 yıl. arada evdekiler atıyordu şişeyi gerçi. anlam veremiyorlardı boş pet şişenin banyoda durmasına.
Sosyal ağlarda paylaş

muslukcuya falan gerek yok

elin iki pense tutuyorsa, gidip home depot'tan aliyorsun boruyu baglantilari teflonu, dunyanin en basit isi taharet muslugunu takmak. klozetin arkasindaki su borusunu split edip takicaksin iste.

ben yaptim gayet oldu. taharet muslugu denen sey vazgecilmeyecek bi konfor, 3-4 gun otelde kalacaksan katlanirsin da daha uzununda yarim saatini ayirip yapiver bi taharet muslugu.

yurtdisinda uzun sureli kalip taharet muslugu olmadan yapabilenleri anlayamiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

Askerde ne yaptnz

yanakları açıp sıçıyorsun.Zaten alaturka sen istemesende açılıyor, sen yanaklar sadece biraz daha aralıyosun . Böylece cok temiz sıçmış oluyosun. ARGE'si bana aittir.

Bir de deliğe tuvalet kagıdı döşemeyi unutmayın yoksa bok suya düşerken kıcınıza su sıçratabilme riski var.
Sosyal ağlarda paylaş

kuru kalınca sıkıntı olmuyor arkadaşlar, güzelce temızlıyorsunuz. Biraz sulu gıda tuketın zaten kuru kalmıyor yani. kayısı felan yiyin.

ben ofiste public ortamlarda tahret kullanmam. çok pis gelio çünkü. hem kokuyu yayıyor hem berbat yani.

bol bol tuvalet kâğıdı. gerekırse ıslak mendıl ( ki kabız falan deılsenız gerek yok )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...