Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #4

Seele

Öne çıkan mesajlar

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?119385-Scapes...could-we-get-an-official-explanation-reason-for-Rumbling-Archeum-trees&p=1127067&viewfull=1#post1127067

rumbling saplingler için,

said:
Our incorrect assumption was that they would have a high requirement of rare, dangerous, and time consuming resources and would require more time needed to grow.

adamlarda markete getirdikleri RNG kutularının datasını yokmuş, test etmeden release edip duruyorlarmış bu zamana kadar ahaha

sırada fishing boat designları falan var herhalde kore serverlarındaki gibi topkek
Sosyal ağlarda paylaş

orası öyle ama XL adamlara hiç bir data vermiyor, ellerine yüzlerine bulaştırmaları bunun sonucu yoksa iki aylık oyunu batırmak istemezler, firmanın reputationı yerle bir oldu zaten. ama sonra gelen para tatlı gelince dokunmadılar şimdi kaymağını yiyince marketten kaldıracağız diye bir açıklama geldi dün.

birde son patchte şuan hiç bir hack çalışmıyor, trion sonunda bir işi becerdi
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

orası öyle ama XL adamlara hiç bir data vermiyor, ellerine yüzlerine bulaştırmaları bunun sonucu yoksa iki aylık oyunu batırmak istemezler, firmanın reputationı yerle bir oldu zaten. ama sonra gelen para tatlı gelince dokunmadılar şimdi kaymağını yiyince marketten kaldıracağız diye bir açıklama geldi dün.

birde son patchte şuan hiç bir hack çalışmıyor, trion sonunda bir işi becerdi

hiç bir hack çalışmıyor demissin. bunu nerden biliyorsun??

son patch ne icin?
Sosyal ağlarda paylaş

misafirim ol :)

yalnız bir exploit varmış inanılmaz. bugün foruma yazdı ayyuka çıktı. millet divineları patlatmış direk. bu RNG kutularını açarken bütün inventoryi doldurup, sadece kutudan gelmesini istediğin itemları bırakıyormuşsun. böylece o itemlar gelene kadar kutuyu tekrar tekrar açabiliyorsun. TS fiyatların dibin dibini yapıcak bu gidişle gg. hala kapatmadılar serverları nasıl fixleyecekler o da muallak. kore'den fix bekle

http://i.imgur.com/pnOXpKV.png

trion haketti aslında bunu. ban bile atmazlar oyun kitlesi baya düştü zaten
Sosyal ağlarda paylaş

ya madem herşeyi koreden alıyorlar, aldıkları patchlerin ne olduklarını bile bilmiyorlar, neden 5 - 6 ay boyunca alpha - beta süreci vardı sorarlar insana.

3 yıllık oyuna göre o kadar sinir bozucu olaylar var ki..

- Fishing yaparken memory leak olayları
- Oyunun herhangi bir yerine takılabilme
- Injection, bug abuselar
- Mass pvpde görünmez duvarlar

say say bitmez. Bu oyun aslında kontrolün trion gibi western şirketlere verilmemesi durumunda tamamen bullshit olabileceğini kanıtlar nitelikte oldu. Trion'un eli kolu maalesef bağlı.
Sosyal ağlarda paylaş

fishing memory leak'i de alphada yoktu nedense sonradan pörtledi böyle. ona fix gelicekmiş. işte arka kancalara balık takılı gemiye biri çarparsa oluyor. animasyon bufferinginde bir bug var

hack olayını bitirdiler şuan için elleri armut toplamıyor ama ne kadar uzun soluklu olacak göreceğiz. bu exploit sanırım son patchlerde çıkmış, işte normalde afk kalmak için full inventory doldurup, coin purse açtırmaya bırakıyordun. onu düzeltelim afk kalamasın millet derlerken, bu açığa sebep olmuşlar sanırım, benim duyumum böyle. yoksa launchtan beri bu açık varsa vay ki ne vay yani. umarım bir ban wave falan gelir yoksa gg yani, ucuza TS, red regrade charm falan alın işte bu ara asdf

alpha'yı alpha paketi satmak için uzatabildikleri kadar uzattılar. test falan hikaye. işte bunun böyle olacağı belliydi, ama oyun benzersiz olunca mecbur kalıyorsun oynamaya.
Sosyal ağlarda paylaş

katılıyorum uzun süre sonra open world mmo geliyor en azından hyped mmo olarak geliyor.

Fakat giden gitti artık. 2 ay boyunca aynı kişiler istikrarlı şekilde arsaları alarak binlerce gold kastı. Tek bir patchle haftalarca kasılan TS'ler bir günde fakirin bile eline geçti. ( fiyatların düşmesi aslında bizim gibi casual oyunculara yarıyor fakat 1 günde düşmesi insana kendini sorgulatıyor ben diye bu kadar kastım o zaman diye)

Her ne kadar Eve gibi fazla para kasanı bir o kadar reward'lasa da, Eve'de yaptığınız gemiyi kaybedebilme olanağı vardı. Burada o itemlara sahip kişileri casual player olarak kesebilmeniz mümkün değil.Kaldı ki Eve'de ucuz gemilerle farklı roller üstlenerek bir iş yapabiliyorsunuz.

Anlatılacak çok şey var. Oyun güzel, sundukları da güzel. Ama oynadıkça canınızı sıkan bir çok olayın var olduğunu görüyorsunuz ve soğumaya başlıyorsunuz.

Kore mantığıyla bir mmo oynayabilmemiz bizim için çok zor. Endless farm, craft yap sonra rngesus bize gülmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Eve de para kasmada risk/reward dengesi vardi. Giderdik pahali gemilerle low sec zonelarda plex arardik onu yapardik. Yapmasi hem çok zor hemde gang yeme riski çok yüksek. Ama reward u da iyi. AA da Sıfır risk max reward var direk. En büyük risk trade pack leri kaptirmak tasirken.

Adada pack tasirken daliyorlar kesiyoruz iki Metre otede spawn olup geliyor adam birde öyle birşey var.

Afk içinde coin purse falan kasmaya gerek yok. Townlardaki dummylere auto attack ta birak. Yada macro kullan herkesin yaptigi gibi.

Hile olayı da bitmis degil pek. Hala aynı adamlar tonla land kapiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

mouse macrosu kullanıyorlar ona yapıcak bir çözüm yok. adamın pingi de iyi olunca kapıyor. hileden de saymıyor onu zaten. eskiden build konfirmasyon ekranını bypass ederken, butonuna basmaya gerek kalmadan, tek tıkla land kapıyorlardı.

afk kalmak içinde en temiz yöntem, mouse'u minimap üzerine getirip, shift'e kağıt sıkıştırma. mouse, cursor mode'una giriyor, oyundan düşmüyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

automated macro yasak ama afk bırakıp gidersen. yani başındaysan birşey yapmıyorlar şuanda yoksa serverın yarısı banlanırdı dsdfg. tabi hackshield yakalarsa patlarsın. o adamın pingi 5-10ms falansa hepsini alır macro ile kaçırmaz, koşulları hep aynı çünkü. yenişebilme şansınız olmuyor, land işini bu yüzden bıraktım zaten.

afk kalmak gibi basit bir işlem için macro kullanmayın. mouse'u minimapin üstüne getirip, shifte kağıt sıkıştırın, bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

marketi kapamışlar, lucky sunpointler 100g'a gelmişti şimdi 185'e gelmiş geri anında temizlemişler. o kadar yazdım, kendim almadım mal gibi :/

exploit edenleri banleyeceğiz diye açıklama geldi bu arada

pff market şimdi geldi RNG kutular yok. TS fiyatları uçar gene 260'dan bir tane zor aldım. şuan market sıfırlandı. pff birde nasıl bir akıl tutulması yaşadıysam gidip 185'ten gidip 5 tane sunpoint aldım o kadar, 175'e falan düştü asdfg. yarın TS 500g bile olur simdi, o parayı TS'a yatıracaktım fak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...