Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekran kartı mı alayım Gaming Laptop mı?

GokTuRK

Öne çıkan mesajlar

Ya şimdi bende i-5 - 2500k 3.30 ghz 4 çekirdek işlemcili
HyperX 8 gb ram li (2x4) ve gtx 560ti lı bir pc var.

buna ekran kartı olarak GTX 970 almaya karar verdim ama eşim sen bunu sat git 2500 e lap top al dedi baktım

Monster Abralardan http://www.n11.com/monster-abra-a5-v112-156-P26814366 şunu beğendim ama kafam çok karıştı.

bi arkadaşta o lap topa para vereceğine 2 sene sonra ağlıycan adam gibi next gen oyunları 3-4 sene sorunsuz oynamak istiyorsan git PS 4 al dedi. iyice allak bullak oldum.

bana yardımcı olun hangisi daha performanslı hangisi daha faydalı ekran kartı mı alayım PC ile devam edeyim Monster Abra mı alayım yoksa ps 4 mu alayım ne yapayım? siz ne önerirsiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Evin büyükse özel odası veya köşesi varsa PCnin, ekran kartı al. Yerin darsa laptop al, tabii yerleşik hayatta olduğunu varsayıyorum, şehir şehir gezdiren bir işin varsa bilemem, laptop iyidir. Ayrıca laptopla PCnin performansı ve keyfi aynı değil tabii ki. Sen karar verceksin zaten bunu bize sormana bile gerek yok.

PS4 demişsin, rpg falan oynamıyorsan PS4te güzel olur evli adama
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

arcane said:

tabii ki ekran kartı. işlemciye de overclock çak stock fan ile rahat o/c'leniyor o.

şunu düzelteyim stock fan değilmiş, fan takmışım akasa, pardon :) ama senelerdir o/c'lu kullanıyorum sorunsuz.

şuna cevap yazacaktım da vazgeçtim bilmediğim bir şey vardır heralde diye ahah. stock fan kebab oluyor. kasada iyi havalandırma yoksa gg
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben gtx 970 alıyım geçiyim msi yada asus. evga da korkutuyor açıkçası. üzerine de yaz sonuna doğru en geç çok gerekirse işlemci patlatırım ,7 4970 falan bişeyler yada ucuzladıysa mq serisi. tamam işte. şimdiki fikrim bu yönde bakalım haber veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:

arcane said:

arcane said:

tabii ki ekran kartı. işlemciye de overclock çak stock fan ile rahat o/c'leniyor o.

şunu düzelteyim stock fan değilmiş, fan takmışım akasa, pardon :) ama senelerdir o/c'lu kullanıyorum sorunsuz.

şuna cevap yazacaktım da vazgeçtim bilmediğim bir şey vardır heralde diye ahah. stock fan kebab oluyor. kasada iyi havalandırma yoksa gg

bi önceki işlemcimle karıştırdım. i2500k üzerine kocaman fan takmışım. neyse ki öbür mesajlardan jetonum düştü. yakıyordum adamın işlemciyi :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...