Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish Lira is coming to Steam!

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Deathblade said:

"Warning! This product is region-locked and can be activated and played only in: Russian Federation, Ukraine, Belarus, Republic of Moldova, Armenia, Azerbaijan, Georgia, Turkmenistan, Tajikistan, Uzbekistan, Kazakhstan and Kyrgyzstan"

aynı uyarıyla wasteland 2 yi aldım. yaldır yaldır çalışıyor. ama buna güvenerek almayın tabi. riks.
Sosyal ağlarda paylaş

Çalışıyor
yalnız sinir bozucu bir fare hızlanma işi var. daha ilk menüde fark edersin.

çözüm

***** The file that originally had to be edited was FalloutPrefs.ini - this has changed with the new Steam patch. The new file is now Fallout_default.ini in your Fallout New Vegas directory. *****

(C:Program Files (x86)Steamsteamappscommonfallout new vegas, or a similar directory)

These lines;

fForegroundMouseAccelBase=0
fForegroundMouseAccelTop=0
fForegroundMouseBase=0
fForegroundMouseMult=0

... need to go in your Fallout_default.ini under controls. Just copy and paste them in there under "bBackground Keyboard=1", or whatever the last line in controls is.

Thanks goes to Jaskano for posting the original fix for Fallout 3.

Sosyal ağlarda paylaş

sam özetlemiş. breakdown dlcsi ile birlikte alınmalı.. baya sardı beni.

ufak bir anı: biraz önce komunityden birini -sevdiğim biri- rahatsızlandığı için terkedilmiş bir eve götürüp başına sıkmak zorunda kaldım. mercy shot.. gözyaşları sel oldu evde... tek tesellimiz acılarına bir son vermiş olmam..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...