Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iyi bayramlar

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

goldbären said:

"Tatar Ramazan" said:

Çeto sen müslüman değilsin ki, Ramazan ve Kurban bayramları seni ilgilendirmemeli mantıken? Paskalyayı Noeli kutluyor musun mesela? Ya da Roşaşanayı?
Bence çelişiyorsun kendinle bu noktada.

ooo polemik, alırım b

Napak panpa hep aynı mevzular siyaset şu bu konuşuyoz, az mevzu değişsin sdf

Tatar.Ben bu bayramlara dini anlamları için değil ama bizim kültürümüzde insanların bir araya gelmelerine, mutlu zaman gecirmelerine neden olduğu için sıcak bakıyorum. Netice olarak benim için de bayram bayramdır :)
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Theridone said:

Beyler danayi kacirdik tanidik hayvan dedektifi veya veteriner varsa mundar olmadan yakalayalim

Nasıl Kürtsün olm sen, racial bonusun olmalı tarım-hayvancılıkta? HalfKürt müsün acep yetersiz herif, kaçırmış 7bin liralık heyvanı püü!!1

Salladim molotofu kacarken dustugu yerde kavurma sofrasini kurduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

"Tatar Ramazan" said:

Theridone said:

Beyler danayi kacirdik tanidik hayvan dedektifi veya veteriner varsa mundar olmadan yakalayalim

Nasıl Kürtsün olm sen, racial bonusun olmalı tarım-hayvancılıkta? HalfKürt müsün acep yetersiz herif, kaçırmış 7bin liralık heyvanı püü!!1

HHAHAHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

"Tatar Ramazan" said:

Theridone said:

Gaddar hewal
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

abi 6. kattan atlayan keçinin 14 yaşında çocuğun üzerine düşüp çocuğum ölmesi. nasıl bir ülke lan burası

sdf

ülkenin ne suçu var? Çatıda hayvan beslemeyi mi öğretiyorlar?
Yer Diyarbakır.
6 inci kat dediği de apartmanın çatısı.
Yapılan şey tam anlamıyla kıroluk, andavallık.edit: olan zavallı çocuğa olduğuyla kalır. Aynı aile seneye kurban bayramında yine çatıda kurbanlık beslemeye devam eder.
Sosyal ağlarda paylaş

benim kastettiğim;

kuzey yarımkürede, Asya ve Avrupa kıtaları üzerinde yer alan. 26-45 doğu meridyenleri ile 36-42 kuzey parelelleri arasında bulunan,

Yüzölçümü 814.578 km2 olan. Yüzölçümünün %3′lük bölümü Avrupa kıtasında yer alan Trakya topraklarında olan, Asya kıtasında yer alan %97′lik kısmı na ise Anadolu denen,

Dikdörtgeni andıran ülkenin genişliği yaklaşık 550, uzunluğu 1500 km civarı olan, Doğu’daki en uç noktası, İran ve Nahcivan sınırlarının kesişme noktası olan, En batı ucu ise Gökçeada’daki Avlaka burnu olan.

Kuzeyde en uzak sınır noktası Sinop ilindeki İnceburun, en güney ucu da Hatay ilindeki Beysun köyü olan.

Deniz sınırlarının uzunluğu 8333 km, kara sınırları ise 2875 km’ olan. Bu yüzölçümü ile Türkiye, İran dışındaki bütün komşularından daha geniş topraklara sahip olan toprak parçası değildi ya neyse. sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...